|
کدخبر: 142882

پیش‌بینی بورس نخستین روز دی ماه

در حالی که متغیرها نوید از روند صعودی بورس می‌داد و اما در نیمه معاملات عرضه افزایش یافت و شاخص با حدود ۶ هزار واحد افت به کار خود پایان داد.

بورس پیش‌بینی بورس نخستین روز دی ماه

بعد از نزول بیش از ۱۰۰ هزار واحدی شاخص کل در جریان معاملات هفته گذشته، بورس هفته جاری را با روندی مثبت آغاز کرد اما در دومین روز معاملات تقاضا نتوانست عرضه را مهار کند و بازار سهام روندی نزولی پیدا کرد. اما بورس فردا چه می‌شود؟

محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس فردا گفت: با توجه به منفی بسته شدن بورس امروز و جمع نشدن بازار، احتمالا فردا نیز روند بازار سهام نزولی است.

این کارشناس در رابطه با عدم واکنش مثبت بورس به سیگنال‌های مثبت گفت: بازار سهام بعد از روندی صعودی خود از کانال ۲/۱ میلیون واحدی نیاز به استراحت دارد و به نظر می‌رسد از اواسط دی ماه دوباره روند صعودی بازار سهام آغاز شود و تا شروع این روند صعودی بازار سهام نوسان دارد.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    مقصر و شروع کننده هیجان بازار شخص دولت ب ا همکاری و کمک پیاده نظام خود اقتصاد نیو ز و مشرق از طریق ایجاد هیجان ترس و معرفی سهام عرضه اولیه و تغییر مسیر رشد سایر س هام به سمت عرضه اولیه و مسدود کردن بخش ع مده پول مردم با قوانین مسخره سازمان بورس و فرار دادن مردم از بورس که ارزو می کنم اصلا سازمان بورس به خاطر ماهیت قمار خان ه بودنش تعطیل گردد تا با قانون جدید و اس لامی از نو تاسیس شود این ها همه و عوامل بسیار دیگر مثل رانت اطلاعاتی و نوسانگیری روزانه اقا زاده ها باعث بی اعتمادی مردم و ریزش شده از طرفی مسئولین قضایی و مجلس شورای اسلامی به دلیل وجود ناظر در بورس برخورد شایسته در بورس نمی کنند و چون بیش ترین ضرر را سهامدار خرد می کند و از بورس سر در نمی آورد هنوز اعتراضات جدی نشده ا ست که اگر جدی شود کسی جلو خسارت آنرا نمی تواند بگیرد هر چند عده ای دشمن نفوذی دو ست می دارند بحران بورس به این مرحله برسد پس مسئولین دلسوز تا دیر نشده اقدام عاجل ...

ارسال نظر