|
کدخبر: 172416

اعلام زمان برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان

سید معلمی چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته متفاوت با سالهای قبل عنوان کرد.

نمایشگاه اعلام زمان برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان

مجری برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان، این نمایشگاه را متفاوت با سالهای قبل دانست و زمان برگزاری آن را از پنجم لغایت ۸ خردادماه در مکان جدید نمایشگاه عنوان کرد.

وی مکان جدید نمایشگاه را بالغ بر فضایی به اندازه ۱۵ هزار متر سالن سرپوشیده با ظرفیت بالغ بر ۳۰۰۰ خودرو در پارکینگ عنوان کرد و گفت کارشناسان و متخصصان صنعت نمایشگاهی اعتقاد دارند که این نمایشگاه، استانداردترین و به‌روزترین سایت نمایشگاهی در کشور به شمار می‌رود و زیرساخت‌های قدرتمندی را برای برگزاری رویدادهای نمایشگاهی ایجاد کرده است. این نمایشگاه در منطقه روشن‌دشت اصفهان ساخته شده و به لحاظ دسترسی در حلقه چهارم ترافیک شهری قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد که مزیت مهم این نمایشگاه تایم و زمان آن است.

معلمی گفت: شروع این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح الی ۶ بعدازظهر است و این مساله باعث شده که بازدیدکنندگان به راحتی و بدون اسکان شبانه و محدویتهای رفت و آمد کرونا به راحتی از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

سید معلمی یادآور شد یکی از کیفی‌ترین نمایشگاه‌های استان اصفهان نمایشگاه طلای اصفهان است زیرا این نمایشگاه نه تنها ملی بلکه بین‌المللی است و نکته دیگر اینکه از استان‌های مختلف می توانند در آن شرکت کنند و محصولات خود را معرفی کنند.

وی همچنین به وجود میز طلا در نمایشگاه اشاره کرد و گفت در تلاشیم تا با حضور مسئولین و روسای اتحادیه های سراسر کشور به صورت حضوری و آنلاین بتوانیم مشکلات صنعت طلا را در حاشیه نمایشگاه مطرح کنیم.

وی از استقبال باشکوه و پرشور ماشین سازان در چهاردهمین نمایشگاه طلا عنوان کرد وگفت حدود ۶۰ درصد این نمایشگاه در حال حاضر از ماشین سازان تشکیل شده و همچنین برندهایی از ترکیه و دیگر کشورها نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه بتواند در زمره بهترین نمایشگاههای برگزارشده تا کنون باشد.

وی به بازدید کنندگانی از کشور ترکیه ،عراق و.... اشاره کرد و گفت با توجه به افت پیک چهارم و تمام شدن تعطیلی های کرونایی و کاهش نسبی قیمت طلا نسبت به روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلا قطعا بین مردم زیاد شده چرا که ریزش در بازارهای موازی مثل بورس ،رمزارزها و... بنابراین در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری برای مردم را خرید طلا دانست و گفت این نمایشگاه می تواند دغذغه مردم برای خرید را حل کند چرا که بهترین ها در این نمایشگاه گرد هم آمده اند.

مجری برگزاری نمایشگاه ابراز امیدواری کرد با توجه به مذاکرات برجامی و برداشته شدن تحریمها و ورود به فصل جدیدی از اقتصاد ایران و انتخابات بنابراین نیاز به صادرات و واردات بیشتر شده و قطعا نیاز به ماشین آلات زیاد شده و این نمایشگاه می تواند فرصت خوبی برای همگان باشد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت که حضور در این نمایشگاه هیچ گونه بار مالیاتی برای شرکت کنندگان نخواهد داشت چرا که با حمایتهای معنوی هوشنگ شیشه بران و جلسات متعدد با اقای مهدلو مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان تصمیم گرفته شد که حضور در این نمایشگاه هیچ گونه بار مالیاتی برای دوستان نخواهد داشت.

سید معلمی در پایان از زحمات هوشنگ شیشه بران رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان ،و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان اصفهان و سایر عزیزان تشکر و قدردانی کرد.

 

منبع: سایت طلا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...