|
کدخبر: 147071

خانه در شهرک غرب تهران چند؟ + جدول قیمت

نرخ مسکن در این محله از متوسط نرخ مسکن در تهران بالاتر است و شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله‌های تهران در حوزه نرخ مسکن محسوب می‌شود.

راه و مسکن خانه در شهرک غرب تهران چند؟ + جدول قیمت

گزارش پیش رو به بررسی نرخ آپارتمان‌هایی که طی پاییز۹۹ در شهرک غرب تهران معامله شده است می‌پردازد.

شهرک غرب یکی از محله‌های شمال غرب تهران در منطقه۲ شهرداری است. نرخ مسکن در این محله از متوسط نرخ مسکن در تهران بالاتر است و شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله‌های تهران در حوزه نرخ مسکن محسوب می‌شود. شهرک غرب دارای هفت فاز بوده و خیابان مهستان، هرمزان، پیروزان و... از خیابان‌های اصلی در شهرک غرب است.

در ادامه این گزارش به بررسی نرخ آپارتمان‌هایی که طی پاییز در شهرک غرب صورت گرفته است می‌پردازیم. لازم به یادآوری است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی پاییز (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است.

قیمت مسکن برای معامله واحدی ۱۴۱متری و ۱۹سال ساخت در خیابان مهستان ۶۱میلیون و ۹۹۰هزار تومان در هر متر مربع بوده است؛ یک واحد آپارتمان ۱۳۶متری و ۹سال ساخت در خیابان شفق نیز ۶۲میلیون و ۷۵۳هزار تومان در هر متر مربع به فروش رفت. واحدی ۷۴متری و ۱۹سال ساخت در خیابان شهید مطهری مطری ۴۶میلیون تومان و یک خانه ۱۴۰متری و نوساز در همین خیابان متری ۸۴میلیون تومان معامله شد.

برای خرید یک واحد آپارتمان ۱۲۵متری و ۲سال ساخت در خیابان فجر ۶۵میلیون تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شده است. یک واحد ۱۰۷متری و ۱۰سال ساخت در خیابان شفق متری ۶۶میلیون و ۵۳۶هزار تومان به فروش رسیده است.

یکی از واحدهای گران قیمتی که طی پاییز در شهرک غرب معامله شد، واحدی ۱۵۹متری و ۲۷سال ساخت در خیابان گلستان چهارم بود. این واحد متری ۶۶میلیون و ۵۳۶هزار تومان معامله شد. همچنین یک واحد آپارتمان ۷۰متری و ۹سال ساخت در خیابان ایران زمین متری ۳۹میلیون و ۲۸۵هزار تومان فروخته شد.

 

آپارتمان‌

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر