|
کدخبر: 142656

این سهام امروز بیشترین سود را داشت!

امروز سهامداران شرکت‌های باما، بهنوش ایران و کشاورزی و دامپروری مگسال در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، برق و انرژی پیوند گستر پارس و توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین سود را داشت!

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۳۱هزار و ۵۲۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۴۴هزار و ۸۸۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۱میلیارد و ۶۶۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۲هزار و ۱۳۲میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۴۸۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های باما، بهنوش ایران و کشاورزی و دامپروری مگسال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بیمه پارسیان، سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان و کاشی الوند بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۷۷۲میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۲۱۸میلیارد تومان در ۷۰۹هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۲۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۴۳۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، برق و انرژی پیوند گستر پارس و توسعه خدمات دریایی و بندری سینا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب، مبین وان کیش و سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

  • مردم ارسالی در

    با توجه به اینکه مافیای اقتصادی ( حقوقی ها) که در همه عرصه ها وارد شده اند. دیگر بورس جای مطمئنی برای سرمایه گذاری نیست .
    حقوقیه که اکثراً شامل سازمانها و موسسات و بانکهای خصوصی و حتی دولتی میش ود.
    در عرصه ارز ، سکه و طلا و در نهایت بورس ، مردم ایران را سر کیسه کردن د .

ارسال نظر