|
کدخبر: 187126

قیمت روز خانه در شهر شیراز + جدول

بنا بر اطلاعات به دست آمده از بازار مسکن و قیمت مسکن در شیراز، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شیراز ...

بنا بر اطلاعات به دست آمده از بازار مسکن و قیمت مسکن در شیراز، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار و قیمت مسکن در برخی از مناطق شیراز، لیستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است.

خرید مسکن در شیراز

بر اساس قیمت‌های ذکر شده در جدول زیر، شهر صدرا با متوسط قیمت ۸٫۲ میلیون تومان برای هر متر مربع خانه و قضرالدشت ۳۸٫۷ میلیون تومان برای هر متر مسکن ارزان‌ترین و گران‌ترین منطقه در بین مناطق جدول زیر هستند.

هر متر مربع آپارتمان در محله فرهنگیان ۱۱٫۲ میلیون تومان، شهرک امام رضا (فرگاز) و شهرک سراج با قیمت ۱۲٫۷ میلیون تومان ثبت شده است.

تاچارا با متوسط قیمت ۱۸٫۸ میلیون تومان، زرهی ۱۹٫۸ میلیون تومان و معالی آباد ۱۹٫۸ میلیون تومان ثبت شده است. معالی آباد در کنار فرهنگ شهر با کاهش شش درصدی در نرخ خرید مسکن، بیش‌ترین نرخ کاهش قیمت را در یک هفته گذشته ثبت کردند.

قدوسی غربی با نرخ ۲۸ میلیون تومان و قصرالدشت با قیمت ۳۸ میلیون تومان در بین مناطق موجود در جدول زیر و در برابر بسیاری از مناطق شیراز، قیمت بالاتری برای خرید مسکن را دارند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید خانه در برخی از مناطق شیراز را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر شیراز و حومه در ۱۰ روز گذشته است.)

 

 

نام محله متوسط یک متر کربع آپارتمان مسکونی (میلیون تومان) تغییر هفتگی (درصد)
شهر صدرا  8.2 +2.2
فرهنگیان  11.2 +0.2
شهرک امام رضا  12.7   -
شهرک سراج  12.7 0
تاچارا   18.8 -2.4
زرهی  19.8 +2.2
معالی اباد  21.7 -6.2
فرهنگ شهر  22.8 -6.9
قدوسی شرقی  23.8 +1.4
قدوسی غربی  28 0
قصرالدشت  38.7 +4.1

 

منبع: تجارت‌نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...