|
کدخبر: 133097

قیمت مسکن حتما کاهش می یابد

رئیس اتحادیه املاک تهران از افزایش فروشندگان خانه خبر می‌دهد و می‌گوید: « چنانچه در آینده مذاکراتی رخ دهد سقوط قیمت مسکن حتمی است. بنابراین کسانی که در گذشته خانه خریدند به امید آن که روزی گران‌تر بفروشند حالا باید ضرر بدهند.»

راه و مسکن قیمت مسکن حتما کاهش می یابد

رئیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید: چنانچه در آینده مذاکراتی رخ دهد سقوط قیمت مسکن حتمی است. بنابراین کسانی که در گذشته خانه خریدند به امید آن که روزی گران‌تر بفروشند حالا باید ضرر بدهند.

مشاهدات میدانی نشان می‌دهد که انتخابات امریکا بازارهای مختلف از جمله ارز، طلا، مسکن و خودرو را تحت تاثیر قرار داده است. به طوری‌که برخی خانه‌های خود را در معرض فروش گذاشته‌اند. یکی از کاربران توییتری در این باره نوشته است: «لوازم خانه قیمت‌هاش با سر پایین می‌یاد. از دیروز بیشتر رهن کامل خانه در سایت دیوار به رهن و اجاره تبدیل شدن.»

با تحولات سیاسی اخیر در جهان و احتمال رسیدن بایدن به کرسی ریاست جمهوری امریکا به نظر می‌رسد تحولاتی در بازار مسکن رخ داده است. به طوری که بسیاری از سودگران این بازار حالا فروشنده شده‌اند.

خانه‌های احتکار شده را بفروشید!

به گفته رئیس اتحادیه املاک تهران باتوجه به اتفاق اخیر در امریکا و آرای بیشتر جو بایدن، تعداد فروشنده‌های خانه بیشتر شده است؛ این در حالیست که در بازار خریدار نیست. علت اینکه مردم در این شرایط خانه نمی‌خرند این است که پول دست مردم نیست و قدرت خرید مردم هم کاهش یافته است.

مصطفی قلی خسروی در پاسخ به این پرسش که بهتر است، مردم چه زمانی خانه بخرند؟ پاسخ داد: مردم نسبت به شرایط آگاه هستند و می‌دانند چه زمانی خانه بخرند و بفروشند. توصیه ما به مردم این است کسانی که در گذشته خانه خریدند به هوای آن که یک روز این خانه‌ها را با قیمت بالاتر بفروشند حالا وقتش است که این خانه‌ها را زودتر به بازار عرضه کنند و بفروشند!

او اظهار کرد: اگر تحولات سیاسی و به دنبال آن مذاکره اتفاق بیافتد آنهایی که خانه احتکار کردند، ضرر خواهند کرد و سقوط قیمت خانه حتمی است.

منبع: تجارت نیوز
 • کارگر همیشه گرسنه ارسالی در

  یه اپارتمان 400میلیونی شده یکمیلیاردودویست
  حالا 10 میلیون ارزان میشد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام . مسکن همیشه قیمتش بر اساس عرضه وت قاضا قیمتش بلا وپایین بوده اقای رییس

 • ناشناس ارسالی در

  شما تا به قا نون بر نگردید ...مشکل مسکن حل نمی شود ...تا زمانی دست از غارت جیب مردم بر ندارید.مشکل مردم حل نمی شود.‌ تا زمانی دست از سودهای باد آورده بر ندارید ..به سود متعارف قانع نباشید .مشکل مسکن. حل نخواهد شد.....مسکن یا هر چیز تولید شده به قیمت تمام شده با سود ۱۰درصد. با تعیین قیمت مصالح بکار برده شده در ان توسط کارشناس دادگستری تعیین گردد ...ارایه مسکن بدون قیمت ذر اینتر نت تعیین قیمت توسط کارشناس داد گستری دادن برگه قیمت به دو طرف که دیگر در هر زمانی آنرا نتوانند تغییر بدهتد..ثبت در دفاتر اصلی دولت اسناد رسمی. نباشد .تا این قانون وقانونهای دیگر در مملکت اجرا نگردد..ایران روی خوش یه خود نخواهد دید...بس کنید قانون جنگل را .‌ببندید درب بنگاهها و دلالی را.....منحل کنید این صنف‌‌..بنگاه داری ودلالی...اینها کار آفرینی نیست ‌این هها دارند کشور ا نابود می کنند مردم یا باید..از گرانی بمیرند یا لز بی قانونی در این مملکت

ارسال نظر