|
کدخبر: 165099

بیت کوین باز هم رکورد زد!

قیمت بیت کوین با ثبت رشد ۲.۵ درصدی در عرض ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه بالای ۶۱ هزار دلار قرار گرفت. این در حالی است که طلای جهانی هفته جدید را با روند نزولی آغاز کرده و همچنان از شاخص دلار علامت می‌گیرد.

بانک و بیمه  بیت کوین باز هم  رکورد زد!

قیمت بیت کوین باز هم افزایش یافت و در شروع معاملات امروز از مرز ۶۱ هزار دلار عبور کرد. بیشترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ هزار و ۲۱۹ دلار و کمترین قیمت آن ۵۹ هزار و ۲۳۰ دلار ثبت شده است.

بیت کوین در عرض ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه در حدود ۲.۵ درصد رشد کرد، اما همچنان BTCB بیشترین قیمت را در بین ارزهای دیجیتال دارد. حجم مبادلات بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ میلیارد دلار بوده و رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

بیشترین حجم مبادلات در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به تتیر می‌باشد که نزدیک به یک تریلیون دلار ثبت شده است. اما همچنان بیت کوین بیشترین سرمایه در بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده و سرمایه ۱ تریلیون و ۱۳۵ دلار بازار بیت کوین ۴.۵ برابر اتر که در رتبه دوم قرار دارد است.

طلای جهانی کاهشی شد

قیمت طلا در بازارهای جهانی که در آخرین روز هفته گذشته کار خود را با قیمت ۱۷۴۴.۲ به پایان رسانده بود، معاملات هفته جدید را با روند کاهشی آغاز کرد. قیمت فلز زرد رنگ تا حوالی ۱۷۳۵ دلار پایین آمد، دوباره بالا رفت و در حوالی ۱۷۴۰ دلار نوسان می‌کند.

همبستگی منفی بین تغییرات قیمت طلای جهانی و شاخص دلار باز هم مشاهده شد. شاخص دلار در نخستین روز معاملات تغییراتی مثبت را به ثبت رساند و احتمالا مهم‌ترین رقیب طلا همچنان شاخص دلار است.

عده‌ای اظهارات رئیس فدرال رزرو در شب یکشنبه را نیز در شروع نزولی طلا موثر می‌دانند. جرم پائول شب گذشته در مصاحبه‌ای ۶۰ دقیقه‌ای عنوان کرد که قصد بازگشت به روزهای تاریک تورم را ندارد.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...