|
کدخبر: 174461

گران قیمت ترین محله تهران را بشناسید/ قیمت ها در حد یک جزیره در آمریکا!

محله ای را می شناسید که تمام فایل های فروش آن دست کم در یک هفته ای که شما به دنبال کشف قیمت آپارتمان در آن محله هستید ، همه آپارتمان های لوکس با سازنده های معروف باشند؟ محله دروس یکی از این محله هاست . قیمت آپارتمان هایش از متری ۶۶میلیون تومان شروع می شود تا ۱۱۰میلیون تومان .

راه و مسکن گران قیمت ترین محله تهران را بشناسید/ قیمت ها در حد یک جزیره در آمریکا!

فایل های فروش در محله های مختلف تهران تنوع زیادی دارد . ممکن است در یک محله گران قیمت آپارتمانی قدیمی بدون آسانسور یا پارکینگ پیدا کنید که قیمتش با قیمت میانگین منطقه تفاوت زیادی داشته باشد یا آپارتمانی کوچکی کشف کنید که با نقدینگی متوسط هم بتوان ساکن آن محله  شوید . اما برای سکونت در محله دروس اگر کم تر از ۷ میلیارد تومان پول دارید بهتر است خودتان را خسته نکنید .

آپارتمان های این محله مشتری های خاص خود را دارد. هنوز هم سازندگان ،آپارتمان هایی با متراژ بالای ۵۰۰ متر در این محله می سازند . آپارتمان هایی که سازندگان معروف و شناخته شده ای دارند و تمام متریال آن هم به گفته آگهی دهندگان از برند های شناخته شده اروپایی است . استخر ، سونا ولابی های مجلل ، دو پارکینگ ، روف گاردن ، سالن اجتماعات و ... ویژگی هایی است که در تمامی این آپارتمان ها مشترک است .

خانه این سیاستمدار قدیمی چقدر ارزش دارد ؟

دلیل علاقمندی به بررسی فایل های فروش آپارتمان در این محله ، اعلام دارایی های یکی از سیاستمداران علاقمند به حضور در انتخابات ریاست جمهوری بود . این سیاستمدار قدیمی اعلام کرد که خانه ای ۱۰۰۰ متری در محله دروس و ۱۷ آپارتمان در اصفهان دارد ،هرچند او برای حضور در انتخابات ثبت نام نکرد.

 بررسی قیمت خانه های کلنگی در این محله نشان می دهد که قیمت هر متر مربع زمین حدود ۱۸۱ میلیون تومان است که بسته به موقعیت مکانی به بیش از ۲۰۰ میلیون هم می رسد . یک خانه ۳۷۰ متری ، ۶۷ میلیارد برای فروش گذاشته شده است .

یعنی دارایی های این سیاستمدار تنها از یک خانه اش درتهران به ۱۸۱ میلیارد تومان می رسد . جالب است بدانید برای داشتن یک عمارت به سبک مدیترانه ای در یک جزیره خصوصی در حومه نیویورک شما به ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارید .

آپارتمان های این محله هم بیشتر بالای ۲۰۰ متر متراژ دارند به طور مثال آپارتمانی ۵۳۰ متری نوساز این هفته برای فروش گذاشته شده است .

قیمت آپارتمان های قدیمی این محله از متری ۶۶ میلیون آغاز می شود تا ۱۱۰ میلیون تومان بسته به امکانات هر مجتمع قیمت ها متفاوت است.

اما فایل های پیشنهادی که در محدوده قیمتی متری ۷۵ میلیون تا ۸۲ میلیون پیشنهاد شده اند بیش از سایر فایل ها هستند .

این محله از نظر جغرافیایی از طرف غرب به خیابان شریعتی، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال به منطقه احتشامیه منتهی می‌شود.محله دروس به‌ عنوان یکی از پنج محله‌ برتر تهران شناخته شده است. از بهترین خیابان های این محله می توان به ،خیابان‌ احتشامی،خیابان یارمحمدی،خیابان چیذری اشاره کرد .

جدول-قیمت-مسکن

سفارت خانه های زیادی در این محله وجود دارد که می توان به سفارت خانه های ، اسپانیا ، پرتغال ، بنگلادش و... اشاره کرد .

منبع: اقتصادنیوز
  • ناشناس ارسالی در

    هروقت اینگونه افرادمیگویندماشیفته خدمتیم خنده ام میگیردپسرزرنگ دردروس ولواسان زن دگی میگذراندعمرماهم دربیابانهای دهلران و مهران درسنگرهای گلی تمام شدوبعداز۳۰ سال برای تکمیل امورات زندگی حتی مسافرکشی هم پیدانمی شود.من برای وجب به وجب این مرزوب وم شبانه روزخدمت کردم یک مسکن مناسب ندار م امایک عده باخانه های حتی ۱۰۰۰متری دردر وس ونیاوران ولواسان قانع نیستند...راستی درفرهنگ لغت معنی اشرافی گری چیست کسی که نیت خدمت داردمثل شهیدباکری درلباس پاکبان ی هم میتواندخدمت کندویامثل شهیدبابایی خا نه سازمانی بزرگش رابه درجه دارباجمعیت بی شتربدهد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...