|
کدخبر: 170453

رویدادی جدید در بازار مسکن / مستاجران بخوانند

هر سال در این مقطع از سال (نیمه اردیبهشت‌ماه) تقریبا بازار رهن و اجاره داغ می‌شود. بازاری که تا پایان شهریور ماه ادامه دارد، اما امسال این بازار کمی شرایط متفاوت‌تری نسبت به ادوار مشابه در سال‌های گذشته دارد.

راه و مسکن رویدادی جدید در بازار مسکن / مستاجران بخوانند

نتیجه تحقیقات میدانی از وضعیت بازار رهن و اجاره نشان می‌دهد، در حال‌حاضر این بازار مخاطبان همیشگی خود را ندارد، بلکه گروه خاصی از مخاطبان در بازار رهن و اجاره امسال (حداقل در حال‌حاضر) وارد شدند.

رصد و پیگیری وضعیت معاملات در این بازار حاکی از آن است که در مقطع فعلی برخلاف دوره مشابه سال‌های گذشته، بخش زیادی از مستاجران ترجیح می‌دهند در حد امکان جست‌و‌جوی ملک در بازار را به‌تاخیر بیندازند.

تحقیقات از علت تاخیر در جست‌وجوی ملک از سوی برخی مستاجران نشان می‌دهد، به دلیل کاهش ریسک‌های اقتصادی و فروکش‌کردن قیمت‌ ها در بازارهای موازی، همچنین چشم‌انداز و انتظارات مثبت نسبت به تحولات بین‌المللی، بسیاری از خریداران و مستاجران، آینده بازار را کاهشی پیش‌بینی می‌کنند و این موضوع به‌تنهایی باعث شده است فقط مستاجرانی در جستجوی ملک باشند که مجبور به جابه‌جایی باشند. بنابراین این گروه از مستاجران در حال‌حاضر مخاطب خاص بازار رهن و اجاره هستند.

جدیدترین-قیمت-پیشنهادی-آپارتمان

منبع: دنیای اقتصاد
  • ناشناس ارسالی در

    املاکی هاباعث هرج ومرج بازارمسکن هستنددر تهران هردفتراملاکی واردمی شوی چندتاایتکت نوشته شده کارشناس مسکن کارشناس فروش نفر تاالان رنگ میلگردندیده کارشناس مسکن.درصو رتی که اکثریت دلال وازسازنده وخریدارحق د لالی خارج ازعرف می گیرندودلالی میکنندکدا م دانشگاه کارشناس مسکن اینهادرس خوانده ا ندلطفاقوه قضاییه ووزارت شهرسازی کنترل کن ندمعاملات شفاف کنندوقتی یک نفردیپلم هم ن یست یالیسانس ...ازدانشگاه آزادداردکجاکار شناسی مسکن وخریدوفروش خوانده جزاینکه خری داربیچاره راسرکیسه والتهاب دربازارمسکن و اجاره بوجودآوردبعضی ازاین افراددراملاکیه ااینقدرمنفی بافی برعلیه اقتصادکشورمیکنند تاخریدارازگرانیهای آینده بترسدوفورامسکن بخردمسکن وآپارتمان زیاداست قانون مالیاته اباکدپستی وکدملی وفیش آب وبرق اجراشوداحد ی نمیتواندسواستفاده کند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...