|

بخوانید :

کدخبر: 274132

اختصاصی گسترش نیوز؛

تاثیر نمادهای انرژی بر سبز پوشی بازار بورس

شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۹۳،۱۲۶.۶۲ رسید و ۴۱۵۵.۸۰ واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

بازار بورس پس از سه روز متمادی سرخ پوشی در روز جاری با سبز پوشی به کار خود پایان داد. شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۹۳،۱۲۶.۶۲ رسید و ۴۱۵۵.۸۰ واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

از دیگر نماد‌های مثبت در روز جاری نماد بگیلان، توسعه مسیر برق گیلان ۰.۹۴ رشد تاثیر مثبت نماد تولید نیروی برق دماوند ۷.۸ رشد و تاثیر مثبت بر بازار بورس داشتند..نماد پتروشیمی زاگرس در روز جاری ۲.۸۳ افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

در میان نماد‌های  منتخب بمپنا تولید برق عسلویه مپنا ۳.۰۸ رشد تاثیر مثبت و نماد بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس در روز جاری ۲.۱۲ واحدرشد تاثیر مثبت بر بازار بورس داشتند

اگر چه در روز جاری بازار بورس با شاخص مثبت به پایان رسید، اما در این میان برخی از نماد‌ها همچنان منفی بودند و تاثیر منفی بر بازار بورس داشتند؛ نماد شجم، صنایع پتروشیمی تخت جمشید ۱.۰۶ درصد افت تاثیر منفی ونماد شگویا پتروشیمی تندگویان ۰.۴۳درصد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشتند.

همچنین نماد شاوان، پالایش نفت لاوان هم امروز بسته بود و تاثیر خاصی بر بازار بورس نداشت.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...