|
کدخبر: 207326

شاخص بورس از ابتدای سال چقدر رشد کرد؟

شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته در ۱۲۶ روز معاملاتی، با ۱۸۰هزار و ۵۸۶واحد افزایش، معادل ۱۳.۸۱ درصد رشد کرد.

از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۹۲۹میلیارد و ۸۱۷میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۷۴۴۲هزار و ۴۷۰میلیارد ریال در بیش از ۱۰۳میلیون و ۲۲۰هزار و ۸۵۱دفعه طی ۱۲۶روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۸۹میلیارد و ۳۸۰میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌ گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۶۱۹هزار و ۵۵۷میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۱۲۶روز با ۱۸۰هزار و ۵۸۶واحد رشد، معادل ۱۳.۸۱ درصد رشد کرد و در پایان هفته گذشته به رقم یک میلیون و ۴۸۸هزار و ۲۹۳واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۱۲هزار و ۵۱۸واحد کاهش، معادل ۲.۸۵درصد افت کرد و رقم ۴۲۷هزار و ۲۸۳واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۱۴۳هزار و ۲۱۵واحد افزایش در این مدت به رقم یک میلیون و ۱۱۲هزار و ۳۱۴واحد و شاخص بازار دوم با ۳۲۶هزار و ۲۳۲واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۹۲۸هزار و ۹۸۰واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۴.۷۸درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۲.۵۳درصد افزایش همراه شدند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...