|
کدخبر: 175699

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایش یکم، اولین روز معاملاتی هفته را در محدوده قیمتی مثبت به پایان رساند و سبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۶.۴ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۰ هزار و ۹۷۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

نماد‌های پالایشی امروز چهارشنبه ۵ خردادماه همانند روز‌های هفته گذشته با صف خرید شروع به کار کردند و در ابتدا شپنا، شبندر و شتران از نماد‌های با بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل بودند، امروز نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۴.۵۸ درصد، پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۴.۷۲ درصدی، نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۴.۸۸ درصدی و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۴.۹۲ درصد رشد را تجربه کردند.

امروز شنبه ۸ خردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۶.۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۹۷ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۳۷ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...