|
کدخبر: 162226

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایشی یکم، نخستین روز معاملاتی خود را در سال ۱۴۰۰ با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۵۹ درصد کاهش نرخ نسبت به روز آخرین روز معاملاتی به نرخ پایانی ۸۳۵۰۲ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

امروز ۷ فرودین ۱۴۰۰ صندوق پالایشی یکم نخستین روز معاملاتی سال ۱۴۰۰ را منفی به پایان رساند و با ۲.۵۹ درصد کاهش نرخ مواجه شد و تا امروز ۱۷ درصد ضرر برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است

همچنین در بین نماد‌های این صندوق شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۹۱ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۱.۵۵ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با افت ۱.۸۹ درصدی امروز را به پایان رساندند و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۴.۸۳ درصد رشد تنها نماد مثبت این گروه بود.

ارزش پالایشی یکم ۷ فروردین ۱۴۰۰

امروز شنبه فروردین ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش نرخ پایانی هر واحد از پالایشی یکم با افت ۲.۵۹ درصدی نسبت به آخرین روز معاملاتی سال گذشته ۸ هزار و ۳۵۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین نرخ معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۳.۱۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۳۰۳ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به نرخ ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به نرخ ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...