|
کدخبر: 135799

ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

شاخص کل بورس در ادامه روند افزایشی خود در روزهای اخیر، با رشد بیش از ۴۸ هزار واحدی معادل ۳.۷۴ درصد، دوباره به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی بازگشت و در پایان معاملات امروز بازار سهام برای پنجمین روز متوالی ارزش سهام عدالت رشد کرد.

بورس ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

بورس پس از رسیدن به کف ۱.۲ میلیون واحدی، روند صعودی تدریجی و آرامی را در پیش گرفته و طی ۶ روز متوالی روند مثبتی داشته است.

بورس اوراق بهادار تهران که این هفته روند رو به رشد را در پیش گرفته، امروز هم رو به افزایش بود، به گونه‌ای که شاخص کل در پایان معاملات امروز با افزایش ۴۸ هزار و ۴۵۵ واحد به رقم یک میلیون و ۳۴۵ هزار و ۴۰۲ واحد رسید. امروز همچنین شاخص کل بورس با معیار هموزن با افزایش ۶ هزار و ۶۹۶ واحد به رقم ۳۸۱ هزار و ۳۶۶ واحد رسید.

نمادهای فارس، فولاد، فملی، شستا، کگل، تاپیکو و خودرو از تاثیرگذاران مثبت امروز شاخص بودند.

نمادهای خودرو، غزر، امین، سیتا، آبادا، کاما و ثبهساز از پرتراکنش های امروز بازار سرمایه بودند.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ آبان ۹۹/ارزش سهام عدالت امروز چقدر افزایش یافت؟

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

به جز «وتجارت» و «حپترو» که متوقفند و نمادهای «بنیرو» و «لکما» منفی بودند و دیگر نمادها در بازه مثبت معاملات خود را به پایان رساندند.

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران چهارشنبه ۲۸ آبان ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش  ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومانی معادل ۴ درصد نسبت به روز قبل مواجه شد و به ۱۰ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۶۳ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ آبان ۹۹/ارزش سهام عدالت امروز چقدر افزایش یافت؟

  • ناشناس ارسالی در

    اقایون وخانم های محترم ایرانی بخداوندی خ دا تمامی این گرونیها وبدبختیها زیرسر چند تا سرمایه دار بزرگ بزرگ که میگم کسانی که مثلا سرمایشون اندازه بودجه یکسال کشوره واین چندتاسرمایه دار که معلومه از کجا سا پورت میشن نفس بازار ایران رو دردست گرفتن وظلمی که تینها به مردم ایران میکنن رو ه یچوقت به گردن تحریمو ونمیدونم دلار ننداز یم ودلاروتحریم شاید ده درصد از این تورم نباشن پس همون تلیاردرایکه ایرانی هستن وچ ه بسا خصولتی هم هستند در درگاه الهی ومرد م ایران محاکمه خواهندشد فقط دولت اگربا م رم است بایدنظارت قاطعانه ای داشته باشد و گرنه شریک دزد است ورفیق قافله

ارسال نظر