|
کدخبر: 125034

دست بورس خوانده شد / منتظر رالی جدید باشید

روز دقیق استارت رالی صعودی بعدی شاخص را نمی‌توان تعیین کرد و برآورد‌های زمانی معمولا با درصد خطای بالایی روبه رو هستند

معامله‌گر بازار‌های داخلی و بین‌المللی گام اول اصلاح با ریزش دراماتیک و پرشتاب تکمیل شد (شاخه w.) شاخص از آن به بعد تا به امروز درحال تکمیل ریزموج‌های لازم برای کف‌سازی و بی‌وزنی بعد از اصلاح قیمتی در کل اصلاح پیچیده است.

اکنون بیش از ۸۰ درصد ساختار اصلاح نمایان شده است و می‌توان با دقت خوبی دست بازار را خواند؛ به این صورت که از همین هفته یا هفته بعد استارت حرکت شاخص کل به سمت سوئینگ قبلی در ۱/ ۲ میلیون واحد و بعد آن به سمت اعداد بالاتر خواهد خورد.

روز دقیق استارت رالی صعودی بعدی شاخص را نمی‌توان تعیین کرد و برآورد‌های زمانی معمولا با درصد خطای بالایی روبه رو هستند، اما به‌نظر می‌رسد درهمان بازه زمانی درنظر گرفته‌شده رالی صعودی شاخص شروع شود. از طرفی در ۴۵ روز گذشته که شاخص کل در اصلاح به سر می‌برد، دلار گام صعودی انگیزشی خود را شروع کرد که شاخص این عقب‌افتادگی را جبران خواهد کرد.

منبع: دنیای اقتصاد
 • ناشناس ارسالی در

  رالی!!!!! کم حرف مفت بزن. سهام های بی ارزش ظرف ۴ ماه ۵ تا ۱۰ برابر شدن.چی تو این مدت اینقدر رشد کرده ؟؟؟؟بیشتر این سهم ها بی ارزشن.حالا حالا ها بورس رمقی برا افزایش نداره.

 • ناشناس ارسالی در

  به اندازه کافی بزرگان مملکت سر مردم را کلاه گذاشتند شما دیگه ببندین در اون بی صاحب را و فعلا حرف مفت تحویل ملت ندین.

 • ناشناس ارسالی در

  چقدردروغ هرروزمیگن ازهفته بعدرالی صعودی خودتون نگاه کنیدسهامهای باارزش صفشان جمع نمیشودواین حرفهافریبی بیش نیست دستکاری بازارکاملامشهوداست

 • اشنا ارسالی در

  کارخودشونه والا کی ازغیب خبرداره ؟اونم توشرایط کررونائی .دیگه مردم گول نمیخورن.

ارسال نظر