|
کدخبر: 160614

اعلام زمان واریز سود سهام عدالت + جزئیات

وزیر امور اقتصادی و دارایی زمان واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد.

اقتصاد اعلام زمان واریز سود سهام عدالت + جزئیات

پیش از این محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفته بود: واریز سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به حساب آنها واریز می‌شود، سود سال ۹۸ سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند توسط شرکت سمات واریز می‌شود.

اما درباره زمان پرداخت این سود، مهدی سعادتی، رییس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفت: قرار بود سود سهام عدالت تا پایان سال واریز شود که به علت درگیری مجلس با بودجه، مقرر کردیم تا سه ماه ابتدایی سال آینده سود به حساب سهامداران عدالت واریز کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اما تکلیف دارندگان سهام عدالت را روشن کرد و موعد پرداخت سود سهم عدالت را اعلام نمود. وی تاکید کرده است: تلاش می‌کنیم سود سهام عدالت را به طور کامل تا پنج‌شنبه واریز کنیم، گفت: از ۱۰ روز قبل در تلاشیم که سود را از شرکت‌ها بگیریم و قبل از عید پرداخت کنیم. سعی می‌کنیم چهارشنبه و پنجشنبه سود سهام عدالت به حساب افراد واریز شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان داشت: رقم سود عدد خوبی است؛ مثلاً برای یک خانواده چهار نفره حدود ۸۰۰ هزار تومان واریز می شود. می‌خواهیم آن را کامل به افراد بدهیم. می‌توانیم الان نفری ۱۰۰ هزار تومان بدهیم اما تلاشمان این است که تا آخر همین هفته به طور کامل پرداخت شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • حسین ارسالی در

  نفری صد هزار تومان؟ هههههه بخوره تو سرتو ن دزدهای گشنه

 • جعفر ارسالی در

  ما سال 98 سهام نفروختیم اینا میگن کسانی که سهام فروختن سود کم پرداخت میشه

 • ناشناس ارسالی در

  تا لان میگفتید سهام ۵۳۲ هزاری نفری ۲۰۰هز ار ازاین مبلغ ۷۰ واریز مابقیش هم انشااله سالی دیگع واریز میشه چرا این همه دروغ ب ه خورد مردم میدهید دهن همه را سرویس کردی ن با این همه بدبختی واقعا دیگه بسه مردم خیلی توفشار اقتصادین

 • مهدی ارسالی در

  میدونید قشر کارگر چقدر زیر اشاره خانواده های هستند که قدرت خرید برنج 15تومنی هم نیستند بابا بسه توروخدا کم دروغ بگوید به خدا پدرمون دراومد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...