|
کدخبر: 156920

جزییات برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول + تصاویر

مرکز فابا با همکاری شرکای ترک در راستای گسترش فعالیت‌های خود در عرصه بین‌المللی تصمیم به برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول گرفت.

نمایشگاه جزییات برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول + تصاویر

در همین راستا بنا بود این رویداد پیش از این در تابستان امسال در شهر استانبول با حضور شرکت‌ها و بانک‌های بین‌المللی و داخلی برگزار شود. اما با شیوع بیماری کرونا و تغییر در برنامه بسیاری از رویدادهای بین‌المللی، ITE استانبول نیز به تعویق افتاد. برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول در سال ۲۰۲۱ انجام شده است و سال آینده شاهد برگزاری این رویداد بین‌المللی خواهیم بود.

هفته گذشته با سفر مدیرعامل مرکز فابا به کشور ترکیه و همکاری با شرکای ترک دفتر نخستین دوره نمایشگاه تراکنش استانبول به طبقه ۵۲ یکی ازبلندترین برج‌های منطقه مدرن آتاشهیر منتقل شد. منطقه آتاشهیر استانبول به‌زودی تبدیل به مرکز مالی استانبول خواهد شد و بانک مرکزی استانبول و دیگر مجموعه‌های مالی ترک و بین‌الملل به این منطقه منتقل می‌شوند؛ ضمن اینکه به‌دلیل اهمیت این منطقه کسب‌وکارهای بزرگ در آتاشهر حضوری پررنگ دارند.

نمایشگاه تراکنش استانبو2

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری نخستین نمایشگاه تراکنش استانبول به‌دلیل بیم تداوم شرایط کرونایی تا خردادماه سال آینده که پیش از این قرار بود این رویداد در آن برگزار شود، زمان برگزاری ITE استانبول روزهای ۷ و ۸ اکتبر (۱۵ و ۱۶ مهرماه) تعیین شد. با توجه به تدابیری که در ترکیه اندیشیده شده است و همچنین روند تزریق واکسن کرونا در جهان، به‌نظر می‌رسد تا تابستان پاندمی کرونا در سطح خوبی کنترل شود و پاییز سال آینده زمان مناسبی برای برگزاری این رویداد بین‌المللی باشد.

از سوی دیگر برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول در نیمه مهرماه فرصتی ۷ ماهه برای شرکت‌های داخلی و خارجی فراهم کرده است تا با برنامه‌ریزی مناسب در این رویداد حضور پیدا کنند. همچنین به‌دلیل آب‌وهوای مناسب استانبول در مهرماه، شاهد استقبال مدیران کسب‌وکاری و مالی بین‌المللی از این رویداد خواهیم بود.

نمایشگاه تراکنش استانبو3

در پی سفر مدیرعامل مرکز فابا به ترکیه و هماهنگی با شرکای ترکیه‌ای برای برگزاری رویداد ITE استانبول، محل برگزاری این نمایشگاه در فضای نمایشگاهی هتل ۵ ستاره گرند جواهر تعیین شد.. این هتل با دارا بودن فضای نمایشگاهی مجلل و متناسب‌تر با محل پیشین که برای نمایشگاه تراکنش استانبول انتخاب شده بود، امکانات بیش‌تری نیز برای برگزاری یک رویداد تخصصی دارد که در شأن مشارکت‌کنندگان در این رویداد است.

نمایشگاه تراکنش استانبو4

سالن نمایشگاهی هتل گرند جواهر استانبول یکی از بزرگ‌ترین سالن‌ها در ترکیه و اروپا است. این سالن با فضایی نزدیک به ۴هزار متر فضای نمایشگاهی، می‌تواند این مکان را تبدیل به محل ثابت برگزاری رویداد بین‌المللی تراکنش استانبول کند.

همچنین استفاده از خدمات هتلینگ این هتل ۵ ستاره، آرامش خاطر را برای مشارکت‌کنندگان این رویداد به همراه خواهد داشت که در طول برگزاری این رویداد به‌راحتی هم به فضای اقامتی و هم به فضای نمایشگاهی دسترسی خواهند داشت. امکانات این هتل و فضای نمایشگاهی آن امکان برگزاری یک رویداد ویژه تخصصی در صنعت بانکداری، مالی و پرداخت را در سطح بین‌المللی فراهم می‌کند.

نمایشگاه تراکنش استانبو5

با توجه به انتخاب این مکان برای برگزاری رویداد ITE استانبول، هتل گرند جواهر در طول برگزاری این رویداد محل حضور بسیاری از فعالان صنعت مالی و پرداخت داخلی و بین‌المللی خواهد بود که فرصتی یکتا را برای مشارکت‌کنندگان فراهم می‌کند تا فارغ از محیط نمایشگاهی نیز بتوانند با دیگر فعالان و مدیران در ارتباط باشند. همچنین به ابتکار برگزار‌کننده این رویداد، مشارکت‌کنندگان با هماهنگی می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای اقامت و خدمات این هتل در طول برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

نمایشگاه تراکنش استانبو6

مرکز فابا افتخار دارد با توجه به برگزاری موفقیت‌آمیز ششمین نمایشگاه تراکنش ایران در دی‌ماه در هتل اسپیناس پالاس و استفاده از تجربه آن به‌عنوان پشتوانه برگزاری نمایشگاه تراکنش استانبول، این بار در سطح بین‌المللی و در یکی از مجلل‌ترین هتل‌های استانبول میزبان بانک‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت مالی و پرداخت کشور باشد و مسیر رسیدن به بازارهای بین‌المللی را برای این صنعت فراهم کند و پیوندی عمیق میان صنایع مالی، بانکی و فناوری ترکیه، ایران و سایر کشورهای جهان را رقم بزند.

نمایشگاه تراکنش استانبو7

گفتنی است نمایشگاه تراکنش استانبول یک نمایشگاه تخصصی B۲B در حوزه فناوری‌های مالی است که بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت، فین‌تک، بیمه و اپراتورهای مخابراتی و همچنین استارتاپ‌ها در این رویداد حضور می‌یابند. جزییات بیشتری از این رویداد را به‌زودی در بروشور و وبسایت نمایشگاه تراکنش استانبول خواهید دید.

شایان ذکر است؛ با توجه به تفاهمنامه میان مرکز فابا و معاونت فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌ها و استارتاپ‌های ایرانی که در پاویون جمهوری اسلامی در این نمایشگاه حضور یابند، می‌توانند از بسته حمایتی معاونت فناوری ریاست جمهوری که تا سقف ۷۰ درصد هزینه‌های حضور در این رویداد را پوشش می‌دهد، استفاده کنند.

منبع: فابا نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...