|
کدخبر: 142254

پیام امیدبخش زمانی درباره آینده صنعت نمایشگاهی

حسن زمانی مشاور وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در آستانه تشکیل شورای مدیران روابط عمومی صنعت نمایشگاهی کشور پیامی را صادر کرد که در ادامه مطالعه خواهید کرد.

نمایشگاه پیام امیدبخش زمانی درباره آینده صنعت نمایشگاهی

صنعت نمایشگاهی به عنوان یکی از مهم‌ترین و موثرترین زیرساخت‌های توسعه تجاری و صنعتی هر کشوری محسوب می‌شوند. نقش تاثیر‌گذار این صنعت در نرخ رشد صادرات و تعاملات تجاری بین‌المللی بر کسی پوشیده نیست. نمایشگاه‌های تخصصی، از لحاظ متمرکز‌سازی زمان، مکان و دستیابی به اهداف انتقال اطلاعات و فناوری، بازاریابی، برندسازی و شبکه‌سازی حائز اهمیت می‌باشد.

 شرایط فعلی جهان در مواجهه با ویروس کرونا، به‌ویژه صنعت نمایشگاهی را بر آن داشت تا موضوعاتی نظیر ساختارهای نوین، استفاده بیشتر از فناوری برنامه‌ها و شبکه‌های مجازی اجتماعی، ارتقای توانمندی حوزه IT و ICT را در دستور کار قرار دهد. ضمن تبریک خدمت همکاران و مدیران محترم روابط عمومی مراکز نمایشگاهی کشور، امید است با همدلی و خرد جمعی بتوانیم شورای مدیران روابط عمومی صنعت نمایشگاهی کشور را به فضایی جهت تبادل ایده‌ها، افکار، پیشنهادات، بررسی مشکلات و راه‌حل‌ها تبدیل نماییم و همچنین جایگاه و دانش صنعت نمایشگاهی کشور را ارتقأ دهیم و اوج این همبستگی و وفاق ملی و اسلامی را در پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی به تصویر بکشانیم.

 

منبع: روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...