|
کدخبر: 160264

پرواز فوق‌العاده برای نوروز وجود ندارد

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به الزام ستاد مقابله با کرونا مبنی بر سفر نرفتن مردم در ایام نوروز، پروازهای نوروزی فقط بر اساس پروازهای برنامه‌ای انجام می‌شود و ظرفیت فوق‌العاده برای عید نخواهیم داشت.

راه و مسکن پرواز فوق‌العاده برای نوروز وجود ندارد

مقصود اسعدی سامانی اظهارکرد: در ایام نوروز امسال بر خلاف ایام عید سال‌های گذشته، به دلیل تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر سفر نرفتن مردم، پرواز فوق‌العاده در نوروز نخواهیم داشت و فقط پروازهای برنامه‌ای برقرار است.

وی افزود همچنین طبق الزام سازمان هواپیمایی کشوری همه شرکت‌های هواپیمایی موظف به داشتن هواپیمای جایگزین هستند که اگر موردی پیش آمد‌ نظیر بروز نقص فنی در یک هواپیما، به سرعت هواپیمای جایگزین وارد عمل شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی بیان کرد: درحال‌حاضر هنوز ظرفیت برای مسیرها موجود است و در برخی مسیرها برای هر تاریخیِ امکانِ انتخابِ صندلی وجود دارد.

اسعدی سامانی تاکید کرد: شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌ها را در ایام نوروز بر اساس سقف قیمتی رعایت کرده‌ند و اگر آژانسی خارج از این نرخ‌ها‌ بلیت‌ها را گران‌تر بفروشد، حتما دستگاه‌های نظارتی ورود می‌کند و با متخلف برخورد جدی خواهند داشت.

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...