|
کدخبر: 146283

قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در تهران +‌ جدول

آپارتمان‌های ۶۰متری تقریبا جزو آپارتمان‌های نقلی محسوب می‌شود؛ نرخ مسکن برای این آپارتمان‌ها باتوجه به محله، سن، امکانات، مواد و مصالح مورد استفاده در ساختمان و... متفاوت است. اگر متوسط نرخ مسکن در محله بالا باشد، واحد نیز با نرخ بالایی معامله می‌شود و اگر متوسط نرخ مسکن در محله پایین باشد نیز نرخ واحد پایین خواهد بود.

راه و مسکن قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در تهران +‌ جدول

در ادامه این گزارش به بررسی نرخ آپارتمان‌های ۶۰متری که طی یک ماه اخیر در تهران معامله شده است خواهیم پرداخت؛ لازم به ذکر است قیمت‌ها براساس واحدهایی است که معامله و اطلاعات آنها در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ثبت شده است

یک واحد آپارتمان ۶۴متری و ۱۷سال ساخت در محله ستارخان متری ۳۴میلیون و ۴۷۲هزار تومان معامله شده است. برای خرید خانه‌ای ۶۳متری و ۹سال ساخت در سید خندان نیز ۲۷میلیون و ۹۴۴هزار تومان در هر متر مربع پرداخت شد.

 واحدی ۶۳متری و ۱۹سال ساخت در صادقیه متری ۲۷میلیون تومان، یک دستگاه آپارتمان ۶۱متری و ۱۷سال ساخت در پونک متری ۲۷میلیون و ۱۰۱هزار تومان، خانه‌ای ۶۴متری و ۲۱سال ساخت در جنت آباد متری ۳۵میلیون و ۳۹۹هزار تومان و واحدی ۵۷متری و ۹سال ساخت در جمالزاده متری ۲۷میلیون و ۵۴۵هزار تومان به فروش رسید.

برای خرید یک واحد آپارتمان ۵۷متری و ۱۴سال ساخت در شهرزیبا یک میلیارد و ۷۲۰میلیون تومان هزینه پرداخت شده است. همچنین نرخ مسکن برای خرید خانه‌ای ۵۸متری و ۱۹سال ساخت در نارمک یک میلیارد و ۶۷۵میلیون تومان بود.

واحدی ۶۲متری و ۱۴سال ساخت در ونک متری ۵۸میلیون و ۷۰۹هزار تومان فروخته شد. یک خانه ۶۰متری و ۲۰سال ساخت در باغ فیض متری ۳۴میلیون و ۴۵۹هزار تومان به فروش رسید.

جدول زیر در بردارنده نرخ انواع واحدهای نقلی در پایتخت است.

قیمت-آپارتمان-991018

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر