|
کدخبر: 164219

تعویض ۲۵۰۰ کنتور آب ناسالم در شهر اراک

اراک ـ کمال آبادی: به منظور کاهش آب یه حساب نیامده و مدیریت مصرف آب طی سال ۱۳۹۹، بیش از ۲۵۰۰ فقره کنتور خراب مشترکین خانگی و غیرخانگی که به طرق مختلف کارکرد ناصحیح آنها اثبات و مشخص گردیده بود به صورت رایگان تعویض شد.

انرژی تعویض ۲۵۰۰ کنتور آب ناسالم در شهر اراک

به منظور کاهش آب یه حساب نیامده و مدیریت مصرف آب طی سال ۱۳۹۹، بیش از ۲۵۰۰فقره کنتور خراب مشترکین خانگی و غیرخانگی که به طرق مختلف کارکرد ناصحیح  آنها اثبات و مشخص گردیده بود به صورت رایگان تعویض شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ،  مهندس  سعید سرآبادانی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک با اعلام این خبر اظهار داشت : این اقدام بر اساس شواهد عینی (عدم کارکرد شمارنده در زمان باز بودن شیرآب) و نیز تست کنتور که توسط دستگاه مخصوصی انجام میشود در لیست تعویض قرار گرفته و بر اساس اولویت بدون اخذ هیچ هزینه ای از مشترکین تعویض شدند.

خبر آبفا

وی افزود :  با توجه به اینکه کنتور آب قطعه ای مکانیکی میباشد ممکن است به دلایلی همچون : گذشت زمان ، عبور جریان آب از آن و سایش عقربه ها و اتصالات داخلی ، کارکرد خود را از دست داده و نتواند به درستی مصرف و عبور جریان آب را نمایش دهد ؛ به همین دلیل شرکت های اب و فاضلاب  پس از اثبات خرابی کنتور نسبت به تعویض آن اقدام می نمایند

 

خبرنگار: فروغ کمال آبادی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...