|
کدخبر: 323024

خرید خودرو / بازار خودرو / قیمت خودرو

با پایان سال معاملات خودرویی هم صفر شد / قیمت روز خودرو مشخص شد

در روز دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۴۰۲، قیمت خودروها تغییر چندانی نکرده است و بازار به یکی از روزهای پایدار خود ادامه می‌دهد. نوسانات قیمتی در تقریبا هیچ یک از محصولات داخلی و مونتاژی مشاهده نمی‌شود.

اقتصاد با پایان سال معاملات خودرویی هم صفر شد / قیمت روز خودرو مشخص شد

در روز دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۴۰۲، قیمت خودروها تغییرات زیادی نداشته و بازار خودرو به عنوان یکی از بازارهای پایدار داخلی محسوب می‌شود. امروز آخرین روز کاری سال بوده و به دلیل عقب‌نشینی خریداران و فروشندگان از انجام معاملات، به نظر می‌رسد معاملات بازار به حداقل رسیده است.

با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، نرخ خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی بازار از آغاز امروز تغییرات چندانی ندارد.

کوییک دنده‌ای R یکی از هاچ‌بک‌های ارزان‌قیمت بازار محسوب می‌شود که روز گذشته پنج میلیون تومان رشد کرده بود، اما امروز تغییری ندارد و با ۴۲۶ میلیون تومان معامله می‌شود.

ساینا دنده‌ای S دوگانه‌سوز جزو معدود خودروهای بازار با سوخت CNG بوده که اخیراً مدل ۱۴۰۳ آن با نرخ ۴۵۲ میلیون تومان قابل خریداری است.

رانا پلاس یکی از سدان‌های نه‌چندان محبوب ایران خودرو به شمار می‌رود که مدل ۱۴۰۳ آن نسبت به روز گذشته هیچ تغییری ندارد و با همان نرخ ۶۳۸ میلیون تومانی به فروش می‌رسد.

دنا پلاس اتوماتیک یکی از محصولات رده بالای ایرانی روز گذشته ۱۵ میلیون تومان افت نرخ داشت که از آغاز امروز، پنج میلیون تومان گران‌تر شده و با ۹۹۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

جدول-قیمت

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی هم به تبعیت از داخلی‌های بازار تغییر چندانی ندارد.

ام‌وی‌ام X۵۵ پرو اسپرت یکی از محصولات نسبتاً جدید مدیران خودرو شناخته می‌شود که از آغاز روند معاملات امروز نوسانی ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فونیکس آریزو ۶ پرو جزو سدان‌های رده بالای مونتاژی است که روز گذشته افت ۳۰ میلیون تومانی داشت، اما امروز تغییری ندارد و با یک میلیارد و ۵۹۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما ۸S جدیدترین کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو هم تغییر چندانی ندارد. این خودرو روز گذشته ۲۰ میلیون تومان ارزان شده بود که امروز با همان نرخ یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت-جدول

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها