|

بخوانید :

کدخبر: 212675

سکه بازان منتظر این سیگنال مهم / ریزش قیمت ها در راه است؟

نگاه معامله گران سکه به سیگنال مثبت بایدن درباره بازگشت آمریکا به برجام و لغو تحریم ها دوخته شده است. بنابراین باز هم با احتیاط روانه بازار می شوند.

اقتصاد سکه بازان منتظر این سیگنال مهم / ریزش قیمت ها در راه است؟

قیمت سکه در پایان معاملات نقدی عصر روز شنبه در مقایسه با روز پنج شنبه گذشته ثبات را تجربه کرد. قیمت سکه در ابتدای معاملات روز شنبه با افت ۳۵ تومانی نسبت به عصر پنج‌شنبه آغاز به کار کرد و روی ۱۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان قرار گرفت و در آخرین ساعات معاملات با ۱۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان به کار خود پایان داد.

در معاملات پشت خطی هم قیمت سکه دیشب ۱۱ میلیون و ۸۳۵ هزار تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت روز شنبه ۱۰ هزار تومان بالاتر بود. قیمت سکه در معاملا پشت خطی جمعه شب ۱۱ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان اعلام شده بود.

دیشب بخشی از بازیگران فلز گران بهای داخلی سعی می کردند اخبار برجام و لغو تحریم های ایران از سوی آمریکا را مورد توجه قرار دهند. جو بایدن ضمن بیان اینکه مذاکرات قرار است از سر گرفته شود؛ در اجلاس گروه ۲۰ از برگشت آمریکا به میز مذاکرات خبر داد و اعلام کرد: آمریکا در صورتی که ایران تغییر مسیر دهد حاضر است تحریم ها را لغو کند.

در کنار این خبر «فیصل بن فرحان» وزیر خارجه عربستان سعودی با اشاره به این که مذاکرات با تهران پیشرفت ملموسی نداشته از آمادگی جهت ادامه گفت‌‌وگو با ایران خبر داد.

با این وجود می توان پیش بینی کرد که امروز معامله گران سکه با این خبر ها باز هم با احتیاط بیشتری روانه بازار شوند و معاملات محدود و حساب شده ای انجام می شود.

منبع: اقتصاد نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    ایران تغییر مسیر نمی دهد چون نمی تواند ا ز منطقه و گروههای تحت حمایتش دست بردارد وضع بدتر می شود ولی امیدی به بهبودی نیست .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...