|
کدخبر: 163120

اختصاصی گسترش نیوز:

تقویم نمایشگاهی تهران در ۱۴۰۰ + دانلود

تقویم نمایشگاهی تهران برای سال ۱۴۰۰ بسته شد.

نمایشگاه تقویم نمایشگاهی تهران در ۱۴۰۰ + دانلود

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران تقویم رویدادهای نمایشگاهی سال جاری را در تارنمای این شرکت بارگزاری کرد.  بر همین اساس دور جدید رویدادهای نمایشگاهی از تاریخ ۲۸ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

بر اساس تقویم نمایشگاهی سایت تهران، ۸۲ عنوان رویداد در سال جاری برگزار خواهد شد که از مهم ترین این رویدادها می توان به نمایشگاه اختصاصی اوراسیا اشاره کرد.

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌الملی تهران، با حضور ایران، روسیه، بلاروس، ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان در بالاترین سطح تجاری و اقتصادی برگزار خواهد شد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نیز از دیگر رویدادهای مهم در این تقویم نمایشگاهی است. این رویداد نیز از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته و بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران نیز از جمله عناوین نمایشگاهی مهم و تاثیر گذار هستند که در مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهند شد.

رویداد تلکام که در دور قبلی برگزاری خود با حواشی مختلفی روبرو شد و در انتها شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران اقدام به برگزاری آن کرد نیز در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه برگزار خواهد شد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری)، سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته نیز از دیگر رویداد های مهم هستند که زمان های تعیین شده برگزار خواهند شد.

برای مطالعه کامل تقویم نمایشگاهی سایت تهران اینجا کلیک کنید.

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...