|
کدخبر: 114912

صدای کاهش قیمت اجاره مسکن نمی‌آید!

دبیر انجمن انبوه‌سازان قم می‌گوید: در اواخر شهریور و اوایل مهر به دلیل جابه‌جایی برخی مردم در فصل مدارس ممکن است که قیمت اجاره‌بهای مسکن دوباره افزایش یابد. بنابراین در روزهای پایانی تابستان نباید تصور کاهش قیمت اجاره خانه را داشته باشیم.

راه و مسکن صدای کاهش قیمت اجاره مسکن نمی‌آید!

دبیر انجمن انبوه‌سازان قم در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت اجاره مسکن در نیمه دوم سال افزایش می‌یابد؟ گفت: در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه به دلیل جابه‌جایی برخی مردم در فصل مدارس ممکن است که قیمت اجاره‌بهای مسکن دوباره افزایش یابد. بنابراین در روزهای پایانی تابستان نباید تصور کاهش قیمت اجاره خانه را داشته باشیم.

محمد علی ربانی افزود: افزایش اجاره‌بهای مسکن نیز در این ایام طبیعی است، چرا که فعلا تقاضا برای اجاره خانه وجود دارد. تصور ما این است که بعد از شروع سال تحصیلی قیمت اجاره مسکن تا پایان سال دیگر ثابت باقی خواهد ماند. یعنی بازار اجاره مسکن دوباره راکد خواهد شد.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با ساخت مسکن ملی قیمت مسکن تغییری خواهد کرد؟ اظهار کرد: بازار مسکن متاثر از قیمت دلار، عرضه و تقاضا است. فعلا دولت برای تولید مسکن قدمی برنداشته است؛ چنانچه برنامه‌های دولت در ساخت مسکن اجرایی شود قیمت مسکن ثابت باقی می‌ماند.

منبع: تجارت نیوز
  • بهنام ارسالی در

    سلام ما هم صاحب خونمون چشمش رو بلندی قیمت اجاره بها ی خونه همسایه هابود گفت باید اضاف کنیم نمیشه مجبور شدیم قبول کنیم اینها همه چیز را برا خودشون میگن در اصل به هم دیگه سیگنال میدن .از ماست که بر ماست

  • ناشناس ارسالی در

    نمی آید که نمی آید آقازاده ها خیال راحت تو خونه هاشون نشستن اهمیت داره براشون مابیچاره ها چه زجری تحمل میکنیم

  • محمد ارسالی در

    معلوم هست این آقا خودش از ذینفعان در خرید و فروش مسکن و واحدهای زیادی برای اجاره دارد .خدا بداد ما مستاجران برسد

ارسال نظر