|

بخوانید :

کدخبر: 273911

اختصاصی گسترش نیوز؛

تاثیر نمادهای انرژی بر سرخ پوشی بازار بورس امروز

شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۹۰،۷۳۱.۹۴ رسید و ۶۷۰۲.۰۹ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

بورس تاثیر نمادهای انرژی بر سرخ پوشی بازار بورس امروز

امروز بازار بورس با سرخ پوشی به کار خود پایان داد. شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۹۰،۷۳۱.۹۴ رسید و ۶۷۰۲.۰۹ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

نماد شجم، صنایع پتروشیمی تخت جمشید ۱.۰۶ درصد رشد تاثیر مثبت بر بازار بورس داشت.نماد شگویا پتروشیمی تندگویان ۱.۷۳ درصد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

همچنین نماد شاوان، پالایش نفت لاوان ۰.۱۴ افت شاخص منفی ر بازار بورس داشتند.

از دیگر نماد‌های منفی در روز جاری نماد بمپنا تولید برق عسلویه مپنا ۲.۲۳ افت تاثیر منفی ونماد پتروشیمی زاگرس در روز جاری ۱۱.۴۸ افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

 نماد بگیلان، توسعه مسیر برق گیلان ۰.۹۳ افت تاثیر منفی بر بازار بورس و نماد بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس در روز جاری ۱.۳ واحد افت تاثیر منفی  و نماد تولید نیروی برق دماوند ۴.۵۸ واحد افت تاثیر منفی بر بازار بورس گذاشتند.

در میان نماد‌های منتخب تنها نماد سجم سبز پوش بود و بر بازار بورس تاثیر مثبت داشت اما دیگر نماد‌های منتخب همگی تاثیر منفی بر بازار بورش داشتند و هیچ یک از آنها تاثیر مثبت و خنثی بر بازار بورس نداشت.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...