|
کدخبر: 156060

پیش بینی مهم از وضعیت بورس در آغاز هفته آینده

امروز هم بازار سرمایه همچون روزهای اخیر با افت شاخص به پایان رسید با این تفاوت که در ابتدا بازار با تقاضا بازگشایی شد و شاخص به میزان ۴ هزار و واحد نسبت به روز معاملاتی قبل رشد کرد اما در ادامه عرضه با شیبی ملایم افزایش یافت و شاخص را تا ۴ هزار و ۱۰۰ واحد منفی کرد.

بورس پیش بینی مهم از وضعیت بورس در آغاز هفته آینده

برخی از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که بازار بورس به حمایت نیاز دارد و رشد سر صبحی شاخص کل نیز به دلیل حمایت های صورت گرفته بود و اگر ادامه دار باشد ممکن است که بازار در روز های آتی متعادل شود.

عده ای دیگر نیز بر این باورند که بازار پس از روز های منفی پیاپی به کف خود رسیده و برای سرمایه گذاری از جذابیت کافی برخوردار است اما اکنون تحت تاثیر اخبار سیاسی همچون آزادسازی ارزهای بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی که در مقابل آن لغو پروتکل‌های الحاقی که موجب رشد قیمت دلار خواهد شد و از سوی دیگر بلاتکلیفی لایحه بودجه و دعواهای مجلس و دولت و به حداکثر رسیده است.

موارد عرض شده باعث شده که بازار سرمایه به حال خود نباشد و یک روند دستوری داشته باشد با این وجود انتظار می رود که در روزهای آینده بازار سرمایه از وضعیت متعادل تری برخوردار باشد.

 

منبع: بورس فردا
  • ناشناس ارسالی در

    بورس هفته ی آینده و همینطور هفته های آین ده و ماههای آینده ،هر روز منفی و قرمز خو اهد بود و شاخص کل به زیر ۵۰۰ هزار خواهد رسید .این خط و این نشون.

ارسال نظر