|
کدخبر: 153954

ابراز امیدواری از وضعیت بورس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی وضعیت بازار سرمایه را روبه رشد دانست.

بورس ابراز امیدواری از وضعیت بورس

محمدرضا پورابراهیمی گفت: ​ با جلساتی که با مسئولان بخش‌های مختلف از جمله بازار سرمایه و دولت داشتیم و با پیشنهاداتی که از سوی کمیسیون اقتصادی ارائه شد و از هفته گذشته در قالب دستورالعمل به اجرا درآمده؛ وضعیت بازار سرمایه رو به رشد است.

وی همچنین با بیان اینکه وضعیت گزارش عملکرد سودآوری شرکت‌ها نیز بیانگر رشد بازار سرمایه است، افزود: بزودی طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی در صحن علنی ارائه خواهد شد.

آقای پور ابراهیمی تصریح کرد: هدف از این اصلاحیه تغییر در نحوه ساختار‌ها و تصمیم گیری‌ها و رویکرد‌های جدید در خصوص اتاق بازرگانی و نیز ایجاد ظرفیت‌های جدید به اتاق‌های بازرگانی است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین گفت: تجربه کشور‌های اروپایی و آسیایی نشان می‌دهد که تقویت اتاق ”هاب“ بازرگانی تاثیر بسیار مفیدی در توسعه و رشد اقتصادی این کشور‌ها داشته و ما نیز از این ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد.

 

 

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    اقتصاد نیوز بلند گوی مافیای بورس شما خبر های منتشر شده از طرف این بنگاه خبر پراکن ی را مرور کنید می بینی فقط دارد سهامدارا ن مبتدی را می ترساند

  • ناشناس ارسالی در

    بارها گفته ایم بازار بورس فعلی قمارخانه است تنها کسی که خبر ندارد خواجه حافظ شیر ازی است باید این بازار ابتدا به طور کامل برچیده شود مجددا با قانون و نظارت دقیق و تفکیک حقوقی ها از حقیقی ها اجرا شود یع نی سهامداران اصلی نقشی در خرید به همراه حقیقی ها را نداشته باشدیعنی حقیقی ها با حقیقی ها عرضه و تقاظا و حقوقی ها با حقوق ی ها به عبارتی کبوتر با کبوتر باز با باز ...

ارسال نظر