|
کدخبر: 149604

رئیس سازمان بورس کی انتخاب می‌شود؟

۳۰ دی ماه بود که رئیس سازمان بورس از سمت خود استعفا داد و شورای‌عالی بورس نیز با این استعفا موافقت کرد. امروز ۴ بهمن ۹۹ عضو شورای‌عالی بورس در گفت‌وگو با خبرنگار نبض بورس درباره آخرین اخبار پیرامون انتخاب رئیس سازمان بورس گفت.

بورس رئیس سازمان بورس کی انتخاب می‌شود؟

۳۰ دی ماه ۹۹ بود که حسن قالیباف اصل از سمت ریاست سازمان بورس استعفا داد. بعد از آن شورای‌عالی بورس با این استعفای وی موافقت کرد

طبق قانون بعد از استعفا ۱۵ روز وقت است تا رئیس سازمان بورس تعیین شود.

سعید اسلامی بیدگلی عضو شورای‌عالی بورس درباره آخرین خبرها پیرامون انتخاب رئیس سازمان بورس گفت: قانون اعلام می‌کند که ۱۵ روز بعد از وصول استعفا باید گزینه ریاست توسط وزیر اقتصاد به شورای‌عالی بورس معرفی شود.

عضو شورای‌عالی بورس درباره اینکه گزینه‌ای هم تاکنون پیشنهاد شده است، یا خیر گفت: بعد از وصول استعفا جلسه شورای‌عالی بورس برگزار نشده است و باید جلسه تشکیل شود بعد در این باره صحبت شود.

اسلامی بیدگلی ادامه داد: حقیقت این است که ما هم مثل شما همین گمانه زنی هایی که درباره گزینه‌های ریاست سازمان بورس در رسانه‌ها می‌شود را می‌شنویم و می‌بینیم و بعضی‌ها هم صحیح نیستند چرا که افراد یا خودشان نمی‌خواهند یا امکانش وجود ندارد. انشاالله در نخستین جلسه شورای‌عالی بورس که برگزار شود درباره گزینه‌ها صحبت خواهیم کرد.

منبع: نبض بورس
  • ناشناس ارسالی در

    مردشور همه شما اخلال گران بورس را بشورد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...