|
کدخبر: 148662

کاهش قیمت ارز مقصر اصلی ریزش بورس شد

سعید اسلامی بیدگلی عضو شورای‌عالی بورس در رابطه با ریزش‌های اخیر بازار سرمایه و تاثیر نرخ دلار بر شاخص کل، گفت: اتفاقاتی که این روز‌ها در بازار سرمایه رخ می‌دهد بسیاری از سرمایه‌گذاران را مضطرب کرده است به علت آنکه سهامداران سرمایه‌های خود را در بازار درگیر کرده‌اند.

بورس کاهش قیمت ارز مقصر اصلی ریزش بورس شد

وی افزود: ریزش این روز‌های بازار سرمایه سهامداران را نسبت به آینده بازار بدبین کرده و نکته حائز اهمیت آن است که این امر مذکور، به دلایل مختلفی اعم از کاهش نرخ ارز و رفتار‌های هیجانی بود.

اسلامی بیدگلی تصریح کرد: اکنون تا حدودی اعتماد از بازار سرمایه رخت بر بسته، نهاد‌ها و اشخاص حقوقی نیز به دلایل مختلفی با مشکل مواجه شده اند، امیدواریم با سیاست‌های اخذ شده در بخش اقتصاد کلان و کمک‌های بنیادی باز هم شاهد بازگشت بازار باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  • ناشناس ارسالی در

    سیستم بورس سوابق کلیه سرمایه گذاران را د ر بانک اطلاعات خود دارد هر کس در فاصله ز مانی ۱۰ مرداد تا ۲۰ مرداد چه حقوقی چه حق یقی اقدام به فروش قابل ملاحظه کرده است ر انتخوار و باید این معاملات و نمادهای مرب وطه باطل اعلام گردد تا اگر این حقوقی ها یا افراد هنوز در بورس هستن حسابشان مسدود و اگر فرار کرده اند شناسایی و محاکمه و وجوه مردم برگردانده شود

ارسال نظر