|
کدخبر: 116002

آخرین جزییات تغییر ساعت بورس

اختلالات موجود در هسته معاملاتی بورس، سرانجام ساعت انجام معاملات این بازار را موقتا دو قسمتی کرد و از دوشنبه هفته آینده شاهد انجام معاملات در دو بازه زمانی مختلف خواهیم بود.

بورس آخرین جزییات تغییر ساعت بورس

صدای اعتراض سهامداران از اختلالات هسته، مخصوصا از ابتدای امسال، بلند شده و از آنجایی که به نظر می‌رسد تحریم‌ها سد راه ارتقای هسته شده‌اند و اعمال راه‌حل‌های داخلی نیز زمانبر است، فعلا تنها گزینه برای رفع این مشکل، دو قسمتی کردن ساعت معاملات است.

در این راستا، طبق جدول زمان بندی معاملات، زمان سفارش گیری کلیه صنایع، به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی و صنعت فراورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی بین ساعت ۸: ۳۰ تا ۸: ۴۵ و زمان انجام معاملات نیز بین ساعت ۸: ۴۵ تا ۱۱: ۴۵ خواهد بود.

همچنین زمان سفارش گیری صنایع فلزات اساسی، شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی و فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی ساعت ۱۲ تا ۱۲: ۱۵ و زمان انجام معاملات نیز ۱۲: ۱۵ تا ۱۵: ۱۵ خواهد بود.

همه صندوق‌های قابل معامله (ETF)، اوراق بهادار ثابت و نیز معاملات همه نمادهای آتی سبد سهام در جلسه دوم معاملاتی قابل معامله خواهند بود.

منبع: ايسنا
  • محمد ارسالی در

    سلام افزایش سهام شناوروسهام کل باتوجه به این اختلال هاوتقاضای ثابت منجربه قرمزشدن بورس وزیان سهام داراشده توروخدابا این ندانم کاری هاتون مردم روبیچاه نکنید

ارسال نظر