|
کدخبر: 115212

خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

نماینده ساری گفت: دو فوریت طرح جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده است.

بورس خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

علی بابایی کارنامی در نشست خبری خود به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به اینکه تفکر و گفتمان کارگری متعلق به اکثریت جامعه است، اظهار کرد: موضوع سهام عدالت افراد جا مانده که بیشتر شامل کارگران می‌شود در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کارگران کمتر به حق خودشان دست یافتند به طوری که در حوزه عدالت اجتماعی اشتغال رفاه معیشت انتقاداتی وجود دارد و سبد هزینه کارگران بیان‌کننده مظلومیت کارگران می‌باشد، با توجه به اینکه خواسته و مطالبه نظام حاکمیت حمایت از قشر کارگر است، حمایت از قشر کارگری جز برنامه‌های اصلی قرار دارد.

بابایی تاکید کرد: ارتقای وضعیت معیشتی کارگران و کارمندان در دستور کار مجلس یازدهم قرار دارد و به طور قطع محقق می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعمال حق مسکن کارگری مورد تاکید مجلس است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حق مسکن کارگران در بودجه امسال پیش‌بینی نشده، باید به صورت بودجه تکمیلی و ترمیمی اعمال شود.

تصویب طرح دو فوریتی جاماندگان سهام عدالت در مجلس

وی با بیان اینکه در بحث سهام عدالت در حق کارگران جفا صورت گرفته و سهام ترجیحی بی‌عدالتی برای کارگران است، گفت: سهام عدالت با رویکرد دهک‌های پایین می‌بایست اعمال شود و همچنین شرط سنی در آن نباید وجود داشته باشد، همچنین دو فوریت طرح جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده است.

 

منبع: ایسنا
 • ناشناس ارسالی در

  دقيقا يادم هست که همان موقع ها حضرت آقا فرمودند به مسوولين که در بحث سهام عدالت کارگران را ناديده گرفتيد، حيف که گوش ها همه کر است و سهام ناعدالتي هم به کارگران تعلق نگرفت و به کساني تعلق گرفت که................................

 • وحید ارسالی در

  نمیدونم اونایی که سهام عدالت نگرفتن یا ندارن مثل ما چی دیگه بهشون نمیدن
  اسممون خط خورده تو سهام گرفتن نمیدونم چرا قشر ضعیف مثل ما نباید سهام بگیرن

 • ناشناس ارسالی در

  ما هم جا ماندیم و کارگر که سهام عدالت نگرفتیم

 • محترم سرباز داوطلب ارسالی در

  سلام من تا حالا سهام عدالت ثبت نام نکردم

 • سلیمان ارسالی در

  متاسفانه سهام عدالت به طبقات مرفه بیشتر رسید تا طبقات پایین. بیکارم و درآمدی ندارم. بشدت برای اداره زندگی و خرج و مخارج زن و بچه‌ام مشکل دارم ولی سهام عدالت!!! رو ندارم. کاش اسم دیگری داشت و اینقدر بار معنایی و مسئولیتی کلمه عدالت به تمسخر گرفته نمی‌شد.

 • مهدی سوزنی ارسالی در

  سلام دوماه سی درصد سهام عدالت و فروختیم ولی هیچ پولی واریز نشده جریان چیه!!!!!!!!!؟

 • saeed ارسالی در

  آقای مسوولی که توجای خنک نشستین به فکر قشر ضعیف جامعه باشین.. چرا طرح سهام عدالت برای افرادی که کارت سهام دارن اما نام نشانی تو سامانه نیست کاری انجام نمی دین.

ارسال نظر