|
کدخبر: 181507

رییسی چه یارانه هایی به مردم می دهد؟

انتخابات ۱۴۰۰ تمام شد. انتخاباتی که در آن ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب وعده‌های اقتصادی زیادی از جمله ساخت ۴ میلیون مسکن و تک رقمی کردن نرخ تورم را به مردم داد.

اقتصاد رییسی چه یارانه هایی به مردم می دهد؟

ابراهیم رئیسی که حالا به پاستور راه یافته است، در مناظرات انتخاباتی خود وعده داده بود که برای ۵ دهک از خانواده‌های ایرانی کارت اعتباری معیشت در نظر بگیرد.

رئیسی گفته بود به ازای هر یک از اعضای خانواده ۳ دهک اول، ۲۰۰ هزار تومان و ۲ دهک بعدی ۱۵۰ هزار تومان اعتبار ماهیانه قرض الحسنه اختصاص داده می‌شود. او همچنین تک رقمی شدن نرخ تورم را نیز وعده داده است.

ابراهیم رئیسی درباره مسکن نیز به مردم وعده‌هایی از جمله، ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی داده است. او همچنین از کاهش حاشیه نشینی، احیای بافت‌های فرسوده و نوسازی مسکن روستایی گفته است.

کارت سلامت برای همه ایرانی‌ها در سال ۱۴۰۱

رئیسی در بخش بهداشت و درمان نیز وعده‌هایی به مردم داده است. او با اشاره به دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر کشور، گفته: «در سال ۱۴۰۱ همه دارای کارت سلامت خواهند شد.

با این کارت هزینه خدمات از مراکز درمانی (مانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها) از طریق بیمه و تسهیلات قرض الحسنه(بابت سهم بیمار) پرداخت خواهد شد و مراجعه کننده مبلغی پرداخت نخواهد کرد.»

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناسسل ارسالی در

    سلام خدا کنه نقدی باشه چون ما باهاش اجار ه خونه میدیم

  • ناشناس ارسالی در

    وعده های جناب ریسی قابل اجرااست به شرطی که تمام اختلاسگران وسرشبکه های آنهاراکه معمولامافیایی عمل کرده انددستگیراموال بی ت المال رامصادره وبه مردم بازگرداندوفلان آقازاده وفلان نفربرایش مهم نباشداولین ا قدام جلوگیری ازبنگاهداری بانکهاومزایده س رمایه های مازادآنهاست.جلوگیرازپرداخت وام های کلان که به دلاروارزتبدیل می شودوبجای تولیدواشتغال راهی بازارهای خارجی ودبی م ی شودکنترل بانک مرکزی وسیستم اداری آن جل وگیری ازپرداختهای چندصدمیلیاردی درفوتبال ازخزانه دولت.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...