|

بخوانید :

کدخبر: 213754

حضور شرکت مس در نمایشگاه بین‌المللی Minex ۲۰۲۱

دهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنیMinex ۲۰۲۱ با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران روز سه‌شنبه ۱۱آبان ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) شبستان، آغاز به کار کرد.

نمایشگاه حضور شرکت مس در نمایشگاه بین‌المللی Minex ۲۰۲۱

شرکت‌های فعال و تخصصی در زمینه معدن و صنایع معدنی در این نمایشگاه آخرین اقدامات و دستاوردهای خود را در حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات، اکتشاف، صنایع معدنی و HSE به نمایش گذاشتند.

در همین راستا شرکت ملی صنایع مس ایران به همراه مجتمع‌های زیرمجموعه «مس سرچشمه»، ‌«مس شهر بابک» و «مس سونگون» آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تولید، محیط زیست و اکتشاف در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

بازدید معاون وزیر صمت از غرفه شرکت مس

در جریان برگزاری این نمایشگاه علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و حمید ملانوری استاندار خراسان جنوبی از غرفه شرکت مس بازدید به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش، بهروز رحمتی معاون توسعه و اکتشافات شرکت ملی مس در گفت‌وگو با استاندار خراسان جنوبی گزارشی از آخرین فعالیت‌ها، اقدامات و دستاوردهای این شرکت در حوزه تولید، توسعه و اکتشاف ارائه داد.

گفتنی است این نمایشگاه به مدت ۳ روز در مصلی امام خمینی (ره) برای بازدیدگنندکان دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از غرفه شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی بازدید کنند.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...