|
کدخبر: 171398

تمدید زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن

معاون اجرایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن‌کریم از تمدید این نمایشگاه خبر داد و گفت: نمایشگاه مجازی قرآن کریم تا روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه و ۲۹ ماه مبارک رمضان برپاست.

نمایشگاه تمدید زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن

مرتضی خدمتکار، معاون اجرایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن‌کریم در گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه و میزان استقبال از آن، گفت: نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم هر ساله در مصلای حضرت امام‌خمینی(ره) برگزار می‌شد. بیست و هفت دوره سابقه برگزاری این رویداد قرآنی است که سال گذشته برگزاری آن را به خاطر شیوع کرونا نداشتیم.

 وی ادامه داد: برنامه‌ریزی و اهتمام ما برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بود، اما مقدر نشد و برای اینکه به نوعی بتوانیم این نمایشگاه را در فضای مجازی مشابه‌سازی کنیم و مردم بتوانند در ماه مبارک رمضان بهره معنوی را از آن ببرند، نخستین نمایشگاه مجازی قرآن را برنامه‌ریزی کردیم و این رویداد قرآنی را هم‌اکنون در حال اجرا داریم و مقدماتی که پیش‌بینی ‌شده بود، طبق زمان‌بندی پیش می‌رود و تا ۲۹ ماه مبارک رمضان (۲۲ اردیبهشت) ادامه دارد.

خدمتکار اظهار کرد: نمایشگاه از ۱۱ اردیبهشت‌ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد و با حضور و مشارکت مجموعه‌های مردمی و مؤسسات قرآنی، این نمایشگاه را پیش می‌بریم.

 وی با بیان اینکه سیاست کلی بر این بوده که بتوانیم بستر مناسبی را برای معرفی شایسته مؤسسات مردمی که در فضای مجازی فعالیت‌های شایسته‌ای دارند، فراهم کنیم، اظهار کرد: امیدوار هستیم مردم بتوانند تا پایان نمایشگاه از خدمات آن استفاده کنند.

خدمتکار درباره میزان رجوع به سایت نمایشگاه به نشانی iqfa.ir و استقبال از آن، گفت: تا شب گذشته آمار بالای ۱۷ میلیون مراجعه ثبت شد.

منبع: همت خبر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...