|
کدخبر: 158737

فراخوان دهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۱ منتشر شد

پارک فناوری پردیس، فراخوان دهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس- نمایشگاه نوآوری و فناوری- را منتشر کرد.

نمایشگاه فراخوان دهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۱ منتشر شد

شرکت‌های فناور، استارت‌آپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، مخترعان، دانشگاه‌ها، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، پارک‌های فناوری، ارائه‌کنندگان فضای کار اشتراکی، ارائه‌دهندگان خدمات تجاری‌سازی در حوزه فناوری، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

از اهداف این نمایشگاه که با حمایت معاونت علمی و فناوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار می‌شود، تلاقی سه ترند برتر زیست‌بوم نوآوری و فناوری، از سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌ها و استارتاپ‌ها تا افزایش همکاری و مشارکت، گفتگو و شبکه‌سازی بین بازیگران این زیست بوم است.

بنابه اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس، سورنا ستاری، معاون علمی فناوری رئیس جمهور، جیمی جین بنیانگدار و مدیر شرکت مشاوره سکوئر سِگوئل، برایان بارنیر مدیر سابق واحد شرکت آی‌بی‌ام، مسعود طباطبایی، نایب رئیس‌هیئت‌مدیره علی‌بابا و علیرضا کلاهی، رئیس سندیکای صنعت برق، به عنوان سخنران جهت ارائه مطلب در این نمایشگاه حضور دارند.

بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی، بخش‌های جانبی و تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس، قسمت‌های اصلی دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری هستند.

گفتنی است شرکت‌های دانش بنیان جهت حضور در نمایشگاه و دریافت غرفه از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفای ریاست جمهوری برخوردار می‌شوند. یکی از رویدادهای نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس۲۰۲۱، کافه سرمایه است که استارتآپ‌ها می‌توانند با سرمایه‌گذاران ملاقات کرده و جذب سرمایه کنند.

هریک از غرفه‌داران نمایشگاه با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت به سرمایه‌گذار معرفی می‌شود و جلسات ویژه‌ای برای آنها ترتیب داده می‌شود.

علاقمندان به شرکت در نمایشگاه، جهت معرفی محصولات و خدمات خود می توانند تا ۲۵ فرودین ماه ۱۴۰۰ در سایت نمایشگاه اینوتِکس ثبت‌نام کنند.

منبع: کاماپرس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...