|
کدخبر: 168254

شروع طوفانی فولاد خراسان در سال ۱۴۰۰

فروردین ماه سال ۱۴۰۰، برای مجتمع فولاد خراسان در حالی به پایان رسید که کارکنان پرتلاش این شرکت در اتفاقی کم نظیر، در هر سه ناحیه ی «گندله سازی»، «احیا مستقیم» و «فولادسازی» رکورد تولید ماهانه خود را شکستند.

معدن شروع طوفانی فولاد خراسان در سال ۱۴۰۰

کارکنان ناحیه گندله سازی شرکت در فروردین ماهی که به تازگی پشت سر نهادیم، رکورد تولید گندله را که با ۱۹۰هزار و ۱۳۶ تن در خردادماه پارسال ثبت شده بود، ۱۴۴۱ تن ارتقا دادند و نصاب جدید ۱۹۱ هزار و ۵۷۷ تنی را ثبت کردند.

در حلقه بعدی زنجیره تولید فولاد خراسان، یعنی ناحیه احیامستقیم نیز شاهد ثبت رکورد تولید ۱۳۵ هزار و ۶۰۳ تن بودیم. این میزان تولید، رکورد قبلی را که از شهریور سال ۱۳۹۹ دست نخورده باقی مانده بود، ۴۰۵۶ تن ارتقا داد.

در واحد فولادسازی اما شاهد ثبت دو رکورد بودیم که تحت تاثیر افزایش تولید ماهانه فولادسازی شماره ۲ به دست آمد. در کارخانه فولاد سازی شماره ۲، رکورد تولید ۵۱ هزار و ۷۱ تنی خرداد ماه سال قبل، ۱۵۱۰ تن ارتقا یافت تا هم رکورد ماهانه تولید این ناحیه ۵۲ هزار و ۵۸۹ تن ثبت شود و هم پس از ۱۷ ماه شاهد ثبت نصاب جدیدی در تولید مجموع کارخانه های شماره ۱ و ۲ فولاد سازی باشیم.

مجموع تولید فولادسازی در شرکت با افزایش ۱۹۹۲ تنی نسبت به رکورد پیشین که در آبان ۱۳۹۸ ثبت شده بود، به رقم ماهانه ۱۰۵هزار و ۳۴۲ تن رسید.

شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی شرکت با تبریک این موفقیت گفت: پشتیبانی مدیرعامل محترم و اهضای هیات مدیره شرکت از همکاران خود در جبهه تولید، انگیزه بالا و تعهد سازمانی کلیه کارکنان، تامین به موقع مواد اولیه، انگیزه و هماهنگی و همدلی میان واحدهای پشتیبانی، بهره برداری، پیمانکاران از مهم ترین عوامل این رکوردشکنی کم سابقه برشمرده می شوند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...