|

بخوانید :

کدخبر: 213424

قیمت رهن و اجاره در تهران سر به فلک کشید!

با عبور میانگین قیمت مسکن از متری ۳۱ میلیون تومان در تهران میانگین قیمت رهن و اجاره اتاق در پایتخت نیز سر به فلک کشیده است.

برسی های میدانی حاکی از رسیدن میانگین قیمت ودیعه اتاق در تهران به ۵ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۲ تا ۳ و نیم میلیون تومان است؛ طبق بررسی های صورت گرفته در حال حاضر برای رهن اتاق ۲۰ متری در تهران باید ۵ میلیون تومان هزینه کرد و ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز اجاره داد.

هزینه اجاره روزانه اتاق در تهران اما به طور کلی بیشتر است؛ طبق بررسی های صورت گرفته اجاره اتاق روزانه در تهران ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان پول می خواهد و سکونت در این اتاق ها برای یک ماه نزدیک به ۶ میلیون تومان هزینه می برد.

قیمت رهن و اجاره اتاق در تهران در جدول زیر آمده است:

قیمت-رهن-اجاره-تهران-۱

در این بین اما هزینه اجاره اتاق های اداری در تهران به مراتب بالاتر نیز می رود؛ طبق براوردهای صورت گرفته هزینه رهن اتاق های اداری در تهران در بازه قیمتی ۵ تا ۹۰ میلیون تومان متغیر است و هزینه اجاره این اتاق ها نیز در بازه قیمتی یک تا ۴ میلیون تومان متغیر است.

قیمت رهن و اجاره اتاق های اداری در تهران در جدول زیر آمده است:

قیمت-رهن-اجاره-تهران-2

منبع: خبر آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    الان بهترین راه چیه تحویل وتکمیل مسکن مه راین همه آپارتمان خالی توپردیس وپرنداقسا ط مسکن مهرکلابرای مسکن مهرهزینه شود3ماه تحویل میشوداگرأقای رییسی فهمید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...