|
کدخبر: 162628

۳۶ میلیون هکتار از اراضی کشور سنددار شدن

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حدود ۳۶ میلیون هکتار از اراضی کشور در راستای اجرای طرح کاداستر سنددار شده است.

راه و مسکن  ۳۶ میلیون هکتار از اراضی کشور سنددار شدن

علی هادی چگنی در جلسه شورای اداری اداره‌کل ثبت اسناد و املاک لرستان که امروز دهم فروردین‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: از ۱۶۲ میلیون هکتار اراضی کشور در طول ۴۰ سال گذشته و تا ابتدای سال ۹۸ برای ۱۱ میلیون هکتار سند صادر شده است.

وی تصریح کرد: اگر طرح کاداستر و اجرا را که از جمله فعالیت‌های عقب مانده سازمان است به اتمام برسانیم، فعالیت‌ها در واحدهای ثبتی بروز و به حالت طبیعی بر می‌گردد و بسیاری از مشکلات مردم هم حل می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سازمان ثبت دارای ساختمان‌های فرسوده زیادی است تلاش می‌کنیم برای تکمیل، ساخت و تجهیز ساختمان‌ها، پروژه‌هایی را در کشور اجرا کنیم.

چگنی اضافه کرد: ۴۵ پروژه در ماه‌های پایانی سال گذشته آغاز شده تا بتوانیم فضای مناسب ساختمان‌ها را برای همکاران در سال‌های آینده داشته باشیم.

وی با اشاره به لزوم هوشمندسازی سازمان ثبت، افزود: استفاده از هوش مصنوعی و هوشمندسازی در این سازمان شروع شده که بخش قابل ملموس و مشاهده آن در مرکز مالکیت معنوی و در بحث ثبت اختراع و برندسازی و تجاری سازی است.

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بیان کرد: با تلاش و همتی که در همکاران سراغ دارم و دیده‌ام نسبت به اجرای این طرح‌ها بسیار خوشبین هستم و امیدوارم در اجرای فعالیت سایر بخش‌ها نیز موفق باشیم.

چگنی بر لزوم برگزاری مستمر و هفتگی و ماهانه جلسات مدیران با همکاران تأکید کرد و ادامه داد: این جلسات باعث می‌شود در سازمان ثبت که از جمله سازمان‌های دارای گلوگاه‌های فساد زیاد است شاهد آلودگی کمتر باشیم؛ در واقع هنر مدیران این است که علاوه بر توجه به مشکلات همکاران به‌ویژه در زمانی که با مشکل خاصی مواجه هستند، پیشگیری را در دستور قرار داده و تذکرات لازم را در مواقع ضروری به آن‌ها بدهند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...