|
کدخبر: 160251

اقدامات سازمان هواپیمایی برای کاهش سفرهای نوروزی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، گفت: روند سفرهای نوروز برای حفظ سلامت مردم تغییر خواهد کرد تا انگیزه مردم برای سفر کاهش یابد.

راه و مسکن اقدامات سازمان هواپیمایی برای کاهش سفرهای نوروزی

محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: طرح سفرهای نوروزی با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال مانند سال‌های گذشته اجرا نمی‌شود، اما در هنگام حال ناوگان شرکت‌های هواپیمایی آمادگی انجام سفرهای ضروری را خواهند داشت.

وی با بیان این که برنامه‌ریزی‌ها در راستای پاسخگویی به انجام سفرهای ضروری در این ایام صورت گرفته است، افزود: طی سال‌های قبل یکماه قبل از ایام نوروز امکان پیش خرید پروازهای داخلی وجود داشت، اما در ایام نوروز ۱۴۰۰ پرواز فوق العاده یا در نظر گرفتن ناوگان ویژه برای پاسخگویی به سفرهای نوروزی نخواهیم داشت و فقط سفرهای برنامه‌ای انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه البته در زمان حاضر ممنوعیتی برای خرید و فروش بلیت نوروزی وجود ندارد، گفت: مانند سایر ایام سال، متقاضیان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت پس از استعلام‌گیری از وضعیت سلامت‌شان، اقدام کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تاکید کرد: نوروز ۱۴۰۰ فقط سفرهای برنامه‌ای انجام می‌شود و افزایش ظرفیت مانند سال‌های قبل نخواهیم داشت.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...