|
کدخبر: 146071

چند نفر از مسکن ملی انصراف دادند؟

خلیل محبت‌خواه گفت: در استان تهران فقط ۶۰۰ نفر از طرح اقدام ملی مسکن انصراف دادند.

راه و مسکن چند نفر از مسکن ملی انصراف دادند؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه در استان تهران فقط ۶۰۰ نفر از طرح اقدام ملی مسکن انصراف دادند، گفت: از ساعت ۱۰ صبح فردا به مدت یک هفته سایت برای ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات باز می‌شود.

خلیل محبت‌خواه درباره انصراف دهندگان مسکن ملی در استان تهران اظهارکرد: ۷۳ هزار و ۳۷۷ نفر در شهرهای کمتر و بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر تهران در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۹ هزار و ۶۲۲ نفر متقاضی مسکن ملی در شهرهای پرند، پردیس و ایوانکی بودند.

وی ادامه داد: از این افراد ۳ هزار و ۳۴۴ تفر در استان تهران و ۸ هزار و ۷۲۹ نفر در شهرهای جدید حائز شرایط بودند و تایید نهایی شدند. که به ترتیب ۲ هزار و ۸۷۹ نفر در استان تهران و ۸ هزار و ۳۷۰ نفر در شهرهای جدید به مرحله افتتاح حساب رسیدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: از مجموع افرادی که به مرحله رسیدند ۶۰۰ نفر افتتاح حساب نداشتند که این معنای انصراف است.

محبت‌خواه از بازگشایی سایت مسکن ملی برای ثبت نام مجدد خبر داد و گفت: فردا ساعت ۱۰ صبح سامانه برای ثبت نام مجدد در سراسر کشور باز می‌شود. ثبت نام در ۱۹ استان و ۱۸۳ شهر انجام می‌شود که یکی از آنها استان تهران است.

وی با اشاره به ظرفیت جدید استان تهران برای ثبت نام اظهارکرد: در نصیر شهر ربط کریم برای ۸۰۰ واحد ظرفیت جدید ایجاد کردیم که افراد از فردا صبح به مدت یک هفته می‌توانند نسبت به ثبت نام برای این واحدها اقدام کنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: همچنین از فردا به مدت یک هفته این امکان اصلاح در اطلاعات برای افرادی که در دوره‌های قبلی ثبت نام کردند وجود دارد و متقاضیانی که شهر خود را اشتباه انتخاب کرده بودند می‌توانند نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

منبع: ایلنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...