|
کدخبر: 176260

این سهام در بورس امروز سود خوبی داشت!

امروز سهامداران شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان، سپنتا و تامین ماسه ریخته‌گری در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری، بیمه دی و توکا رنگ فولاد سپاهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام در بورس امروز سود خوبی داشت!

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۰هزار و ۹۶۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۴۵هزار و ۹۷۰واحدبه کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۱۶۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۲۳۷میلیارد تومان در بیش از ۴۹۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان، سپنتا و تامین ماسه ریخته‌گری بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، داروسازی فارابی و ذغالسنگ نگین طبس بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۱۴۷میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۱۱۰میلیارد تومان در ۲۵۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۱۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۲۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری، بیمه دی و توکا رنگ فولاد سپاهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن تهران، صنعتی مینو و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...