|
کدخبر: 159079

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۹۹/۱۲/۱۹)

در معاملات امروز (سه‌شنبه) قیمت دلار روند کاهشی دارد.

بورس قیمت دلار در بازارهای مختلف (۹۹/۱۲/۱۹)

در معاملات روز سه‌شنبه بازار ارز قیمت دلار به کانال ۲۴ هزار تومانی سقوط کرد. فعالان بازار معتقدند که اگر دلار در محدوده ۲۵ هزار تومانی باقی می‌ماند علامتی برای خرید است و اگر به زیر ۲۵ هزار تومان بیاید با موج فروش مواجه خواهد شد. صبح امروز نیز تحت فشار عرضه‌های بازار دلار ۵۰۰ تومان ریزش کرد و به ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

همچنین قیمت یورو نیز نسبت به قیمت بسته شده روز دوشنبه افت ۴۰۰ تومانی داشت.

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح ‌‌سه‌شنبه ابتدا با رشد ۱۰۵ تومانی نسبت به روز ‌گذشته، ۲۴ هزار و ۱۹۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۱۰۵ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۴۳۱ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۴ هزار و ۲۴۰ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا با کاهش ۱۴۰ تومانی نسبت به گذشته ۲۸ هزار و ۸۶۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با کاهش ۲۶۰ تومانی ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۹ هزار و ۱۴۸ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۸ هزار و ۸۹۸ تومان اعلام شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز گذشته ۲۲ تومان کاهش داد و ۲۴ هزار و ۳۰۴ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز صبح امروز با کاهش ۳۹۲ تومانی نسبت به روز دوشنبه به ۲۸ هزار و ۸۹۸ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز دوشنبه ۵۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان شد. قیمت یورو نیز با افت ۴۰۰ تومانی نسبت به دیروز ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دلار هرات نیز در معاملات امروز با کاهش ۲۰۰ تومانی نسبت به دیروز ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۸۴۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز ‌گذشته ۸۰ تومان کاهش داشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...