|
کدخبر: 154610

چقدر پول از بابت مسکن ملی گیر بانک مسکن آمد؟

علمداری گفت: از محل واریز وجوه اولیه ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۵۶۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌ها تزریق شده است.

بانک و بیمه چقدر پول از بابت مسکن ملی گیر بانک مسکن آمد؟

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اعلام معرفی ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک از واریز وجوه اولیه طرح اقدام ملی مسکن توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی خبر داد و مبلغ آن را ۵۶۰۰ میلیارد تومان برشمرد.

محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب، واریز وجوه اولیه و انعقاد قراردادهای طرح اقدام ملی مسکن و معرفی متقاضیان به پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ نفر پذیرفته شده نهایی طرح اقدام ملی مسکن برای معرفی به پروژه‌های اقدام ملی مسکن به بانک معرفی شده‌اند از واریز وجوه اولیه توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طبق تازه‌ترین آمار خبر داد.

علمداری گفت: از محل واریز وجوه اولیه ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۵۶۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌ها تزریق شده است.

به گفته وی، تاکنون ۴۱۰ پروژه معادل ۲۷ هزار و ۱۲۴ واحد به بانک معرفی شده است و ۷۵ پروژه معادل ۲ هزار و ۳۹۵ واحد مسکونی در دفترخانه‌ها آماده امضای قرارداد هستند. همچنین، ۷۱ قرارداد معادل ۶ هزار و ۷۳۴ واحد به امضا رسیده که برای آن تعداد نیز پرداخت تسهیلات انجام شده است.

منبع: وزارت راه و شهرسازی

ارسال نظر