|
کدخبر: 121738

پیام امیدوارکننده رئیس بانک مرکزی به مردم

رئیس کل بانک مرکزی در یکی از صفحه‌های اجتماعی نوشت: با وجود همه سختی‌هامصمم به کنترل تورم، پایداری بازارها و تامین ارز برای نیازهای مردم به عنوان اولویت‌های اصلی محسوب می‌شود.

بانک و بیمه پیام امیدوارکننده رئیس بانک مرکزی به مردم

«عبدالناصر همتی» روز جمعه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بارها از این صفحه سیاست‌ها و برنامه‌های بانک مرکزی را با شما در میان گذاشته‌ام. هدف اصلی از این نوشته‌ها ارائه شفافیت در کارها است.

وی می‌افزاید: من به خوبی می‌دانم که با توضیح سیاست‌ها، بسیاری از کارشناسان و اصحاب رسانه به نقد می‌پردازند و تجزیه و تحلیل می‌کنند. این امر برای من و همکارانم همواره مورد احترام بوده و از آنها استفاده شده است.

رئیس کل بانک مرکزی نوشت: اکنون در این میان دو نکته توسط برخی از نوشته‌ها و مصاحبه‌ها نادیده گرفته می‌شود: نخست، شرایطی که کشور به لحاظ اقتصادی در آن قرار دارد. در شرایط عادی بدیهی است که بسیاری از پیشنهادها و راهکارها قابل انجام است ولی در اوضاع کنونی که اقتصاد تحت شدیدترین فشارها قرار دارد اندکی انصاف و مسئولیت‌پذیری در تحلیل و سخن گفتن با توجه به عوامل موثر خارج از کنترل، می‌طلبد.

همتی اضافه کرد: دوم، کارها و اقدام‌هایی است که بانک مرکزی در این دوره دو ساله انجام داده و می‌دهد. بخشی از این اقدام‌ها در قالبی است که به اطلاع شما مردم رسیده و نتایج آن هم دیده می‌شود.

براساس این یادداشت، رئیس کل بانک مرکزی آورده است، بخش مهم از اقدام‌های خدمتگزاران شما مردم در بانک مرکزی، مربوط به فعالیت‌هایی است که برای جلوگیری از سوء استفاده واضعان فشار حداکثری، سخنی از آنها به میان نیاورده‌ام. چنانچه این اقدام‌ها و تلاش‌ها نبود، بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز در ابعاد بسیار بزرگتری اقتصاد کشور را دچار ناتعادل‌های جدی می‌کرد، ضمن اینکه منکر مشکلات و رنج مردم ایران نیستم.

رئیس کل بانک مرکزی خاطرنشان ساخته است، من و همکارانم با وجود همه سختی‌ها مصمم به کنترل تورم و دستیابی به پایداری بازارها و تامین ارز برای ملزومات مردم به عنوان اولویتهای اصلی هستیم و افزوده است: امیدوارم بعد از این که با سرافرازی از این شرایط بیرون آمدیم مردم را در جریان اقدام‌ها و سختی‌های راهی که آمده‌ایم قرار دهم.

 

 

منبع: ایرنا
  • ناشناس ارسالی در

    دروغ -وعده الکی-سرکار گذاشتن مردم سالهاست همیئ حرفها را میزنند

  • ناشناس ارسالی در

    دروغ که حناق نیست .....ادم پررو پدر مردم دراومده

ارسال نظر