|
کدخبر: 321418

قیمت طلا/ قیمت سکه/ قیمت دلار

فوری / قیمت جدید دلار و یورو اعلام شد + جدول

در بازار آزاد امروز، قیمت هر گرم طلا ۱۸عیار به قیمت ۲ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان رسیده است. همچنین، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

اقتصاد فوری / قیمت جدید دلار و یورو اعلام شد + جدول

در حال حاضر، در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم به مبلغ ۲ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم به مبلغ ۳۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز به مبلغ ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۴دلار است.

 در معاملات امروز (دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار  نیز به‌نرخ ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۵۱۴ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۲۰۲ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۶ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم  نیز با افزایش ۱۰ هزار و ۸۵۴ تومان است.

بروز رسانی: دوشنبه 7  اسفند 12:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  31  میلیون و 550 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

33  میلیون و 600 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

18  میلیون و 850 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

11  میلیون و 850 هزار

قیمت سکه گرمی

6 میلیون

 

بروز رسانی: دوشنبه 7  اسفند 12:45

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

2 میلیون و 878

مثقال طلا

12 میلیون و 470

انس طلا(دلار)

2033

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها