|

بخوانید :

کدخبر: 288821

قیمت سکه و طلا اعلام شد (۱۴ اسفند)

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

اقتصاد قیمت سکه و طلا اعلام شد (۱۴ اسفند)

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۶  میلیون و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰میلیون و ۵۵۰ تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۵۷ دلار است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (یکشنبه ۱۴ اسفندماه) ۴۴ هزار و ۸۱۶ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۹۷۰ تومان کشف شد.

از ۸ اسفندماه علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج می‌شود؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو ۴۷ هزار و ۶۶۵تومان، و نرخ حواله یورو ۴۱ هزار و ۴۴۷تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۲ هزار و ۲۰۳تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۶۱۱ تومان اعلام شده است. مرکز مبادله ارز و طلای ایران هفته گذشته با حضور رییس‌کل بانک مرکزی، مدیران بانک مرکزی و مدیران بانک‌های عامل آغاز به کار کرد.

 

بروز رسانی: یک‌شنبه14 اسفند 12:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهار آزادی

26 میلیون و 700 هزار

قیمت سکه بهار آزادی (طرح جدید)

29 میلیون و 550 هزار

قیمت نیم سکه بهار آزادی

16 میلیون و 500 هزار

قیمت ربع سکه بهار آزادی

10 میلیون و 550 هزار

قیمت سکه گرمی

6 میلیون و 400 هزار

 

 

بروز رسانی: یک‌شنبه 14 اسفند 12:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

2 میلیون و 400 هزار

مثقال طلا

10 میلیون و 450 هزار

انس طلا(دلار)

1857

 

 

بروز رسانی: یکشنبه 14 اسفند 12:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

دلار (مرکز مبادله ارزی)

44 هزار و 816

دلار (حواله)

38 هزار و 970

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...