|

بخوانید :

کدخبر: 285610

بهترین سرمایه گذاری تا ۲۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۲

تصور کنید دو میلیون تومان دارید و به سال ۱۳۶۰ برمی‌گردید. در سال ۱۳۶۰ با دو میلیون می‌توانستید یک خانه ۱۰۰ متری در مرکز هر شهری بخرید. اگر به سال ۱۳۷۰ می‌رفتید با دو میلیون می‌توانستید ماشین بخرید. اگر در سال ۸۰ و ۹۰ با دو میلیون تومان به بازار می‌رفتید، حداکثر اجاق‌گاز یا لپ‌تاپ به شما می‌دادند. در سال ۱۴۰۰ کالای دیجیتالی مانند هارد اکسترنال! اما امسال چی؟ یک مانتو مجلسی!

این روزها باتوجه‌به شرایط تورمی که در حال تجربه آن هستیم. هر شخصی به فکر بهترین سرمایه گذاری برای پس‌انداز خود است. قبل از اینکه روش‌های سرمایه گذاری با مبلغ کم را بررسی کنیم. باید به اهمیت سرمایه گذاری پی ببریم. برای درک بهتر فرض کنید دو میلیون تومان دارید و به سال 1360 برمی‌گردید. در سال 1360 با دو میلیون می‌توانستید یک خانه 100 متری در مرکز هر شهری بخرید. اگر به سال 1370 می‌رفتید با دو میلیون می‌توانستید ماشین بخرید. اگر در سال 80 و 90 با دو میلیون تومان به بازار می‌رفتید، حداکثر اجاق‌گاز یا لپ‌تاپ به شما می‌دادند. در سال 1400 کالای دیجیتالی مانند هارد اکسترنال! اما امسال چی؟ یک مانتو مجلسی!

با مبلغ ثابت دو میلیون تومان از یک خانه 100 متری رسیدیم به مانتو! اینجاست که اهمیت سرمایه گذاری صحیح، واضح و روشن می‌شود. گسترش نیوز به‌عنوان یکی از منابع مهم خبری در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، ورزشی و ... قصد دارد در این مطلب به معرفی تعدادی از زمینه‌ها که احتمالاً با بیست میلیون تومان سرمایه، می‌توانید در آنها سرمایه گذاری کنید، بپردازد.

بهترین سرمایه گذاری تا 20 میلیون

در کدام بازار بهترین سرمایه گذاری را میتوان داشت؟

در کشوری که ما زندگی می‌کنیم به دلیل شرایط تورمی دیگر هرکسی به فکر بهترین سرمایه گذاری است. در بازارهایی مانند مسکن، خودرو، طلا، دلار و بورس می‌توان سرمایه گذاری انجام داد؛ اما نه با مبلغ بیست میلیون تومان! برای سرمایه گذاری با مبالغ کم باید بازارهایی مانند مسکن و خودرو را خط قرمز کشید و به بررسی دیگر بازارها پرداخت.

بهترین روش برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی با سرمایه کم شامل؛

 1. نگهداری پول در بانک و دریافت سود بانکی
 2. خرید سکه و طلا
 3. خرید ارزهای خارجی مثل دلار و یورو
 4. خرید ارزهای دیجیتال
 5. سرمایه‌گذاری در بورس و استفاده از خدمات صندوق‌های سرمایه‌گذاری

قبل از ادامه‌دادن باید بدانید پیش از انتخاب بهترین سرمایه گذاری باید یکسری قوانین را بدانید. مثلاً 1- بدون دانش و مهارت وارد هر بازار شوید قطعاً ضرر خواهید کرد. 2- بازار هدف را باید مطابق با سرمایه اولیه خود انتخاب کنید. 3- باید از شخصیت ریسک‌پذیر و ریسک‌گریز خود اطلاع داشته باشید 4- با سرمایه وارد بازارهای پرریسک شوید که اگر از دست رفت، خللی در زندگی شخصی شما به وجود نیاید.

نگهداری پول در بانک و دریافت سود بانکی

کافی است مجدد به ابتدای مقدمه مقاله برگردید تا شاهد ببینید نگهداری پول در بانک فرقی با آتش‌زدن آن ندارد. به دلیل وجود تورم بسیار زیاد در کشور، سود بانکی عملاً چیزی جز ضرر نیست و به همین دلیل بیش از این، به نگهداری پول در بانک نمی‌پردازیم.

سرمایه گذاری در بازار طلا

 یکی از گزینه‌های مناسب برای سرمایه گذاری با مبلغ کم، بازار طلا است. برای سرمایه گذاری در بازار طلا انتخاب‌های متنوعی پیشرو دارید از خرید طلای آب‌شده و طلا مستعمل گرفته تا سکه تمام و ...

اگر هدف شما از خرید طلا سرمایه گذاری باشد باید سراغ طلاهایی بروید که اجرت ندارند بنابراین خرید طلا نو حتی مستعمل توصیه نمی‌شود و بهتر است طلای آب‌شده خریداری کنید.

برخی افراد تمایل به خرید سکه دارند. برای خرید طلا به‌صورت سکه باید به حباب قیمتی که همیشه سکه طلا دارد را در نظر گرفته و تمامی جوانب را بررسی کنید. اخیراً بانک رفاه ربع سکه در بورس کالا عرضه می‌کند که قیمت مناسب‌تری نسبت به صرافی‌ها یا طلافروشی‌ها دارد. برای آموزش رایگان نحوه خرید ربع سکه طلا به سایت همیار کریپتو مراجعه کنید.

بهترین سرمایه گذاری طلا

سرمایه گذاری در بازار دلار

خرید ارزهای خارجی مانند دلار یا یورو راه دیگری است که مناسب شروع بهترین سرمایه گذاری با مبلغ اندک است. توصیه ما این است که به‌جای خرید دلار کاغذی، دلار رمز ارز یا همان "تتر" را خرید کنید.

خرید تتر مزایای زیادی نسبت به دلار کاغذی دارد، برای مثال نگران گم‌شدن یا دزدیده‌شدن آن نیستید و مهم‌تر آنکه نوسان‌های ناشی از هیجان اخبار را ندارد و همیشه خریدار در هر قیمتی برای تتر وجود دارد.

روش دیگر کلاً کسب درآمد دلاری است، مانند کسب درآمد از بازار فارکس یا بازار ارزهای دیجیتال. برای معامله در بازار فارکس باید دارایی‌تان را به دلار تبدیل کرده و از طریق بروکرها معاملات خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات تخصصی در حوزه فارکس و بسیاری فیلم‌های آموزشی و دوره رایگان، همچنین آموزش فارکس در مشهد به سایت همیار کریپتو مراجعه کنید

سرمایه گذاری در بورس

بازار بورس اوراق بهادار یکی دیگر از گزینه‌های انتخابی برای بهترین سرمایه گذاری با مبلغ کم است. شما با داشتن 500.000 تومان (بدون احتساب کارمزد) می‌توانید سرمایه گذاری در بازار بورس را شروع کنید. برای سرمایه گذاری در بازار بورس دو روش کلی؛ 1- روش مستقیم و 2- روش غیرمستقیم وجود دارد.

در روش مستقیم خودتان باید دارایی‌تان را مدیریت کنید. تحلیل بنیادی، تکنیکال، بررسی شاخص صنایع، تابلوخوانی، مدیریت سرمایه و ... انجام دهید سپس اقدام به خرید فروش سهام کنید. همان‌طور که مشخص است برای کسب سود با این روش احتیاج به کسب دانش و مهارت تحلیلگری و معامله‌گری دارید.

در روش غیرمستقیم می‌توانید از دانش، مهارت و تخصص افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید. مثلاً دارایی‌تان را در صندوق‌های سرمایه گذاری باتوجه‌به میزان ریسک‌پذیری‌تان قرار دهید یا از افراد سبدگردان برای مدیریت دارایی‌تان کمک بگیرید و عملاً سبدگردانی را به آن‌ها بسپارید.

ورود به بازار بورس اوراق بهادار مزایای دیگری همچون دسترسی به بازار موازی طلا را نیز دارد. در بازار بورس می‌توانید واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری طلا را بخرید یا گواهی سپرده طلا را معامله کنید. قیمت و ارزش این دارایی‌ها متناسب با طلای فیزیکی نوسان دارد. از طرفی دیگر نگران گم‌شدن یا دزدیده‌شدن طلای خود را ندارید.

برای شروع آموزش ارز دیجیتال در مشهد به‌صورت حضوری یا غیرحضوری سری به سایت همیار کریپتو بزنید.

بهترین سرمایه گذاری با مبلغ کم

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال

دنیا هرروز با سرعت بیشتری به سمت دیجیتالی‌شدن رهسپار است. دنیای رمز ارزها و بازار ارز دیجیتال آینده را تسخیر خواهد کرد و چرا ما سهمی از این آینده نداشته باشیم؟

با کسب دانش و مهارت و سرمایه گذاری صحیح در بازار ارز دیجیتال با یک تیر دو نشان زده‌اید. 1- ریال شما به تتر (دلار رمزارزی) تبدیل شده است و با افزایش نرخ دلار، دارایی‌تان ارزشمندتر می‌شود. 2- با خرید رمز ارزهای مستعد رشد می‌توانید هم از بالارفتن ارزش رمز ارزها سود کنید و هم درآمد دلاری داشته باشید.

برای شروع فعالیت در بازار رمز ارزها باید در یک صرافی معتبر ثبت‌نام کنید. صرافی بینگ ایکس، یکی از معتبرترین صرافی‌های دنیا است که در سایت همیار کریپتو روش ثبت‌نام همراه با تخفیف کارمزد و دریافت بونوس 60 دلاری توضیح داده شده است.

مرجع سایت گسترش نیوز برای تهیه این محتوا، مقالات همیار کریپتو است برای کسب اطلاعات تخصصی و مشاوره با شماره 09309127474 تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: رپورتاژ
 • محمد حسنی ارسالی در

  چقد مقاله جالبی بود

 • صدف قاسم نیا ارسالی در

  خسته نباشید
  مقاله تون خیلی خوب و م فید بود

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...