|

بخوانید :

کدخبر: 212268

این خودرو هنوز قیمت مناسبی دارد

خودروهای زیادی در بازار نیستند که با قیمت مناسب تجربه رانندگی هیجان‌انگیزی را به مالک اعطا کنند؛ اما تویوتا GR۸۶ یکی از معدود خودروهایی است که فرمول پیشرانه جلو و دیفرانسیل عقب را با سه پدال ترکیب کرده است.

خبر خوب اینکه مدل ۲۰۲۲ این خودروی اسپورت هنوز هم قیمت مناسبی داشته و نسبت به نسل پیشین افزایش قیمت ناچیزی را تجربه کرده است.

تویوتا۸۶

برای مدل پایه GR۸۶ ۲۰۲۲ باید ۲۷۷۰۰ دلار پرداخت کنید که ۶۴۰ دلار بیشتر از نسل قبل است. البته که قدرت نسل جدید این خودرو افزایش یافته است. همچنین باید به این نکته اشاره داشت که قیمت یاد شده شامل هزینه‌های تحویل ۱۰۲۵ دلاری نیست. در کل اگر بخواهید نسخه پایه GR۸۶ ۲۰۲۲ با پیشرانه ۲.۴ لیتری ۲۲۸ اسب بخاری و گیربکس ۶ سرعته دستی را سفارش دهید باید ۲۸۷۲۵ دلار را بپردازید.

مدل سطح بالاتر پریمیوم نیز اندکی افزایش قیمت را تجربه کرده است. بهای این خودرو از ۳۰۳۰۰ دلار شروع می‌شود که در صورت اضافه شدن هزینه‌های تحویل قیمتش به ۳۱۳۲۵ دلار می‌رسد. صرف‌نظر از تریم انتخابی، گیربکس اتوماتیک قیمت ۱۵۰۰ دلاری دارد اما آیا واقعاً سفارش این گیربکس ضروری است؟ کارشناسان می‌گویند گیربکس ۶ سرعته دستی این خودرو هیجان بسیار زیادی داشته و کمی سریع‌تر از گیربکس اتوماتیک است. تویوتا می‌گوید نسخه دستی GR۸۶ شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۶.۱ ثانیه‌ای دارد.

قیمت-خودرو-تویوتا۱

البته این سخن به معنی نادیده گرفتن گیربکس اتوماتیک به همراه شیفترها نیست. این گیربکس جدیداً بازنگری شده و تعویض‌های تیز و دقیقی دارد. تویوتا GR۸۶ ۲۰۲۲ از ماه دسامبر روانه نمایندگی‌های فروش خواهد شد.

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...