|
کدخبر: 167788

معاوضه ویلا و خودرو با بیت‌کوین

معاوضه خودرو با بیت کوین به بازار خودرو هم سرایت کرده است. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران می‌گوید: معاوضه خودرو با بیت کوین غیرقانونی است.

اقتصاد معاوضه ویلا و خودرو با بیت‌کوین

بعد از معاوضه ویلاهای لاکچری با بیت‌کوین حالا نوبت به معاوضه خودرو با بیت کوین رسیده است. نمونه آن آگهی معاوضه ۲۰۶ با بیت کوین در شهر مشهد است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: دولت اعلام کرده است که هر گونه خرید و فروش یا معاوضه کالا با ارزهای دیجیتال غیرقانونی است. بنابراین به مردم توصیه می‌کنیم خودروی خود را با ارزهای دیجیتال معاوضه نکنند.

نعمت الله کاشانی نسب معتقد است: معاوضه خودرو با بیت کوین غیرقانونی است و چنانچه بعد از معامله خریدار یا فروشنده نسبت به دریافت ارز دیجیتال متضرر شود، مقصر خود معامله‌کنندگان هستند.

این در حالی است که ماه گذشته تسلا موتورز، شرکت خودروسازی امریکایی از استفاده بیت‌کوین برای خرید خودروهای گران نرخ خبر داده بود.

قیمت خودرو گران می‌شود؟

با وجود تمدید تعطیلی‌ها تا هفته آینده آیا نرخ خودرو تغییری می‌کند؟ نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو پاسخ داد: بازارها تعطیل است. در دو هفته گذشته هیچ خرید و فروشی انجام نشده است. پیش‌بینی ما این است که در هفته اول اردیبهشت نرخ خودرو تغییری نمی‌کند.

به گفته کاشانی‌نسب، این روزها دغدغه مردم این است که چطور از کرونا جان سالم به در برند. بنابراین کسی خودرو نمی‌خرد.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...